Hassadıklar Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 53200

Posta Kodu Sorgulama

Hassadıklar Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 53200. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Hassadıklar Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Hassadıklar Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Hassadıklar Mah. Posta Kodu 53200. Hassadıklar Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Hassadıklar Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Hassadıklar Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Hassadıklar Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Hassadıklar Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Hassadıklar Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Hassadıklar Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Hassadıklar Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Hassadıklar Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Hassadıklar Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Hassadıklar Mah. İlçesinde toplamda 85 tane mahalle bulunmaktadır. Hassadıklar Mah. Mahalleleri (Abdullahhoca Köyü, Adalar Mah., Aloğlu Mah., Altıntaş Mah., Arkadere Mah., Armutlu Köyü, Aşağıçaycılar Mah., Aşıklar Köyü, Avlu Mah., Başköy Köyü, Buzlupınar Köyü, Büyüktaşhane Mah., Çamlıca Mah., Çataklıhoca Mah., Çataldere Köyü, Çavuşlu Mah., Çeşmeli Köyü, Çınartepe Köyü, Çilingir Köyü, Çukurluhoca Köyü, Demirciler Mah., Demirhisar Köyü, Derecik Köyü, Düzgeçit Köyü, Erdemli Köyü, Erenler Köyü, Esendağ Köyü, Eskipazar Mah., Gemiciler Köyü, Gümüştaş Mah., Gürgenli Köyü, Gürpınar Köyü, Güzeltepe Köyü, Habiboğlu Mah., Haremtepe Köyü, Hassadıklar Mah., İncesırt Köyü, İncesu Köyü, Kaçkar Köyü, Kaptanpaşa Mah., Karaağaç Köyü, Kazancılar Mah., Kemerköy Köyü, Kesmetaş Mah., Kestanelik Köyü, Kirazlık Mah., Köprübaşı Köyü, Küçükçaferpaşa Mah., Küçüktaşhane Mah., Latifli Köyü, Limanköy Mah., Maden Mah., Maltepe Köyü, Merkez Mah., Musadağı Köyü, Ormancık Köyü, Ortaköy Köyü, Sabuncular Mah., Sarısu Köyü, Sefalı Köyü, Selimiye Köyü, Seslidere Köyü, Sırtköy Köyü, Soğuksu Mah., Şairler Mah., Şirinköy Köyü, Taşhane Mah., Topkaya Mah., Uzundere Köyü, Yaka Mah., Yalı Mah., Yamaç Köyü, Yanıkdağ Köyü, Yavuzlar Köyü, Yazıcılar Mah., Yenicami Mah., Yenice Köyü, Yenihisar Köyü, Yenipazar Mah., Yenitepe Köyü, Yeşilırmak Köyü, Yeşiltepe Köyü, Yıldızeli Köyü, Yukarıçaycılar Mah., Zafer Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Hassadıklar Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hassadıklar Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hassadıklar Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Hassadıklar Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Hassadıklar Mah. Posta Kodu 2020

Web sitemizde Hassadıklar Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Hassadıklar Mah. posta kodu 2020 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Hassadıklar Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Hassadıklar Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Hassadıklar Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Hassadıklar Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Hassadıklar Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Hassadıklar Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Çayeli Mahalleleri