Gürcek Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 52310

Posta Kodu Sorgulama

Gürcek Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 52310. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Gürcek Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Gürcek Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Gürcek Mah. Posta Kodu 52310. Gürcek Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Gürcek Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Gürcek Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Gürcek Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Gürcek Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Gürcek Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Gürcek Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Gürcek Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Gürcek Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Gürcek Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Gürcek Mah. İlçesinde toplamda 30 tane mahalle bulunmaktadır. Gürcek Mah. Mahalleleri (Akbaba Köyü, Aşıklı Mah., Boras Mah., Cemallı Mah., Cevizliyatak Mah., Çağlayan Mah., Çakıllı Mah., Çandır Mah., Çay Mah., Çayır Mah., Çınar Mah., Eğribel Köyü, Göksu Köyü, Gürcek Mah., Güzelyurt Mah., Hacıali Mah., İçeribükü Köyü, Kapılı Köyü, Kargalı Mah., Koztepe Mah., Köklük Köyü, Kurudere Mah., Kuşlu Mah., Mollalı Mah., Namazlı Mah., Taşkesiği Mah., Tekke Mah., Yaraş Mah., Yenicuma Mah., Yıvdınlık Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Gürcek Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gürcek Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gürcek Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Gürcek Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Gürcek Mah. Posta Kodu 2020

Web sitemizde Gürcek Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Gürcek Mah. posta kodu 2020 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Gürcek Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Gürcek Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Gürcek Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Gürcek Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Gürcek Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Gürcek Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Çaybaşı Mahalleleri