Mimarsinan Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu Sorgulama

Mimarsinan Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 41780. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Mimarsinan Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Mimarsinan Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Mimarsinan Mah. Posta Kodu 41780. Mimarsinan Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Mimarsinan Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Mimarsinan Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Mimarsinan Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Mimarsinan Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Mimarsinan Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Mimarsinan Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Mimarsinan Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Mimarsinan Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Mimarsinan Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Mimarsinan Mah. İlçesinde toplamda 35 tane mahalle bulunmaktadır. Mimarsinan Mah. Mahalleleri (17 Ağustos Mah., Agahateş Mah., Alihocalar Köyü, Barbaros Mah., Belen Köyü, Cumaköy Köyü, Cumhuriyet Mah., Çamlıtepe Mah., Çıraklı Köyü, Dereköy Köyü, Dikenli Köyü, Elmacık Köyü, Esentepe Mah., Fatih Mah., Güney Mah., Hacıakif Mah., Hacıosman Mah., Himmetli Köyü, İlimtepe Mah., Kalburcu Köyü, Karayakuplu Köyü, Kışladüzü Mah., Kirazlıyalı Mah., Kutluca Köyü, Kuzey Mah., Mimarsinan Mah., Naipköy Köyü, Osmanlı Köyü, Sevindikli Köyü, Sipahiler Köyü, Şemsettin Köyü, Şirinyalı Mah., Yavuzsultanselim Mah., Yeniyalı Mah., Yukarıhereke Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Mimarsinan Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Mimarsinan Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Mimarsinan Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Mimarsinan Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Mimarsinan Mah. Posta Kodu 2021

Web sitemizde Mimarsinan Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Mimarsinan Mah. posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Mimarsinan Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Mimarsinan Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Mimarsinan Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Mimarsinan Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Mimarsinan Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Mimarsinan Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Körfez(tütünçiftlik) Mahalleleri