17 Ağustos Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu Sorgulama

17 Ağustos Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 41800. Posta kodu, belli bir adrese örneğin 17 Ağustos Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. 17 Ağustos Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak 17 Ağustos Mah. Posta Kodu 41800. 17 Ağustos Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, 17 Ağustos Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. 17 Ağustos Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

17 Ağustos Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni 17 Ağustos Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. 17 Ağustos Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece 17 Ağustos Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde 17 Ağustos Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız 17 Ağustos Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan 17 Ağustos Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde 17 Ağustos Mah. İlçesinde toplamda 35 tane mahalle bulunmaktadır. 17 Ağustos Mah. Mahalleleri (17 Ağustos Mah., Agahateş Mah., Alihocalar Köyü, Barbaros Mah., Belen Köyü, Cumaköy Köyü, Cumhuriyet Mah., Çamlıtepe Mah., Çıraklı Köyü, Dereköy Köyü, Dikenli Köyü, Elmacık Köyü, Esentepe Mah., Fatih Mah., Güney Mah., Hacıakif Mah., Hacıosman Mah., Himmetli Köyü, İlimtepe Mah., Kalburcu Köyü, Karayakuplu Köyü, Kışladüzü Mah., Kirazlıyalı Mah., Kutluca Köyü, Kuzey Mah., Mimarsinan Mah., Naipköy Köyü, Osmanlı Köyü, Sevindikli Köyü, Sipahiler Köyü, Şemsettin Köyü, Şirinyalı Mah., Yavuzsultanselim Mah., Yeniyalı Mah., Yukarıhereke Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece 17 Ağustos Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

17 Ağustos Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

17 Ağustos Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını 17 Ağustos Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

17 Ağustos Mah. Posta Kodu 2021

Web sitemizde 17 Ağustos Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. 17 Ağustos Mah. posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan 17 Ağustos Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda 17 Ağustos Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. 17 Ağustos Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. 17 Ağustos Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. 17 Ağustos Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda 17 Ağustos Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Körfez(tütünçiftlik) Mahalleleri