Hacıhasan Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 39200

Posta Kodu Sorgulama

Hacıhasan Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 39200. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Hacıhasan Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Hacıhasan Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Hacıhasan Mah. Posta Kodu 39200. Hacıhasan Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Hacıhasan Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Hacıhasan Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Hacıhasan Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Hacıhasan Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Hacıhasan Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Hacıhasan Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Hacıhasan Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Hacıhasan Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Hacıhasan Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Hacıhasan Mah. İlçesinde toplamda 42 tane mahalle bulunmaktadır. Hacıhasan Mah. Mahalleleri (Ağayeri Köyü, Atatürk Mah., Cumhuriyet Mah., Çavuşköy Köyü, Çengerli Köyü, Çiğdemli Köyü, Dindoğru Mah., Düğüncülü Köyü, Erikleryurdu Köyü, Ertuğrulköy Köyü, Fevziçakmak Mah., Gaziosmanpaşa Mah., Gülbahçe Mah., Hacıhasan Mah., Hamidiye Mah., Hazinedar Köyü, Kadıköy Köyü, Karabayır Köyü, Karacaoğlan Köyü, Karamesutlu Köyü, Katranca Köyü, Kuleli Köyü, Kumrular Köyü, Kurtuluş Mah., Kuzuçardağı Köyü, Mandıra Köyü, Minnetler Köyü, Mutlu Köyü, Müsellim Köyü, Nacak Köyü, Nadirli Köyü, Osmaniye Köyü, Pancarköy Köyü, Sinanlı Köyü, Sofuhalil Köyü, Şeker Mah., Taşağıl Köyü, Taşköprü Köyü, Terzili Köyü, Yemimahalle Köyü, Yeni Mah., Yeniköy Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Hacıhasan Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hacıhasan Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hacıhasan Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Hacıhasan Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Hacıhasan Mah. Posta Kodu 2022

Web sitemizde Hacıhasan Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Hacıhasan Mah. posta kodu 2022 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Hacıhasan Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Hacıhasan Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Hacıhasan Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Hacıhasan Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Hacıhasan Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Hacıhasan Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Babaeski Mahalleleri