Piri Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 37940

Posta Kodu Sorgulama

Piri Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 37940. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Piri Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Piri Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Piri Köyü Posta Kodu 37940. Piri Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Piri Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Piri Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Piri Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Piri Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Piri Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Piri Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Piri Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Piri Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Piri Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Piri Köyü İlçesinde toplamda 43 tane mahalle bulunmaktadır. Piri Köyü Mahalleleri (Arıca Köyü, Aşağısökü Köyü, Canlar Köyü, Celaller Köyü, Çağlar Köyü, Çatak Köyü, Çelebiler Mah., Çepni Köyü, Çubuklu Köyü, Dağköy Köyü, Doğanköy Köyü, Duran Köyü, Epçeler Köyü, Fındıklı Köyü, Güneşler Köyü, Hacıreis Köyü, Hacıreissökü Köyü, Hamidiye Köyü, İsmailköy Köyü, Karacakaya Köyü, Kaşlıca Köyü, Kavaklı Köyü, Kavakören Köyü, Kayadibi Köyü, Kaymazlar Köyü, Kızılcakaya Köyü, Kirazlı Köyü, Konaklı Köyü, Kozsökü Köyü, Köklüce Köyü, Kuğuköy Köyü, Kulfallar Köyü, Merkez Mah., Paşalı Köyü, Piri Köyü, Samancı Köyü, Saraçlar Köyü, Sırakonak Köyü, Sökü Köyü, Yemişli Köyü, Yenibeyler Köyü, Yukarısökü Köyü, Yunuslar Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Piri Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Piri Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Piri Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Piri Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Piri Köyü Posta Kodu 2020

Web sitemizde Piri Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Piri Köyü posta kodu 2020 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Piri Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Piri Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Piri Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Piri Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Piri Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Piri Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Çatalzeytin Mahalleleri