Zeamet Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 35730

Posta Kodu Sorgulama

Zeamet Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 35730. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Zeamet Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Zeamet Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Zeamet Köyü Posta Kodu 35730. Zeamet Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Zeamet Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Zeamet Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Zeamet Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Zeamet Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Zeamet Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Zeamet Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Zeamet Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Zeamet Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Zeamet Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Zeamet Köyü İlçesinde toplamda 49 tane mahalle bulunmaktadır. Zeamet Köyü Mahalleleri (29 Ekim Mah., 75.yılcumhuriyet Mah., 85.yılcumhuriyet Mah., Akalan Köyü, Ansızca Köyü, Aşağıkızılca Köyü, Atatürk Mah., Bayramlı Köyü, Beşpınar Köyü, Cumalı Köyü, Cumhuriyet Mah., Çambel Köyü, Çınarköy Köyü, Çiniliköy Mah., Damlacık Köyü, Dereköy Köyü, Egemen Mah., Gökçeyurt Köyü, Gökyaka Köyü, Halilbeyli Mah., Hamzababa Köyü, Hürriyet Mah., İstiklal Mah., Kamberler Köyü, Kazımpaşa Mah., Kemalatatürk Mah., Kemalpaşa Osb, Kızılüzüm Köyü, Kuyucak Köyü, Mehmetakifersoy Mah., Mustafakemalatatürk Mah., Nazarköy Köyü, Ovacık Köyü, Örnekköy Mah., Sarıçalı Köyü, Sarılar Köyü, Sekizeylül Mah., Sinancılar Köyü, Soğukpınar Mah., Sütçüler Köyü, Vişneli Köyü, Yeni Mah., Yenikurudere Köyü, Yenmiş Köyü, Yeşilköy Köyü, Yeşilyurt Köyü, Yiğitler Köyü, Yukarıkızılcamerkez Mah., Zeamet Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Zeamet Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Zeamet Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Zeamet Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Zeamet Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Zeamet Köyü Posta Kodu 2021

Web sitemizde Zeamet Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Zeamet Köyü posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Zeamet Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Zeamet Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Zeamet Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Zeamet Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Zeamet Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Zeamet Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Kemalpaşa Mahalleleri