Yeşilyurt Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 35730

Posta Kodu Sorgulama

Yeşilyurt Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 35730. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Yeşilyurt Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Yeşilyurt Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Yeşilyurt Köyü Posta Kodu 35730. Yeşilyurt Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Yeşilyurt Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Yeşilyurt Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Yeşilyurt Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Yeşilyurt Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Yeşilyurt Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Yeşilyurt Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Yeşilyurt Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Yeşilyurt Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Yeşilyurt Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Yeşilyurt Köyü İlçesinde toplamda 49 tane mahalle bulunmaktadır. Yeşilyurt Köyü Mahalleleri (29 Ekim Mah., 75.yılcumhuriyet Mah., 85.yılcumhuriyet Mah., Akalan Köyü, Ansızca Köyü, Aşağıkızılca Köyü, Atatürk Mah., Bayramlı Köyü, Beşpınar Köyü, Cumalı Köyü, Cumhuriyet Mah., Çambel Köyü, Çınarköy Köyü, Çiniliköy Mah., Damlacık Köyü, Dereköy Köyü, Egemen Mah., Gökçeyurt Köyü, Gökyaka Köyü, Halilbeyli Mah., Hamzababa Köyü, Hürriyet Mah., İstiklal Mah., Kamberler Köyü, Kazımpaşa Mah., Kemalatatürk Mah., Kemalpaşa Osb, Kızılüzüm Köyü, Kuyucak Köyü, Mehmetakifersoy Mah., Mustafakemalatatürk Mah., Nazarköy Köyü, Ovacık Köyü, Örnekköy Mah., Sarıçalı Köyü, Sarılar Köyü, Sekizeylül Mah., Sinancılar Köyü, Soğukpınar Mah., Sütçüler Köyü, Vişneli Köyü, Yeni Mah., Yenikurudere Köyü, Yenmiş Köyü, Yeşilköy Köyü, Yeşilyurt Köyü, Yiğitler Köyü, Yukarıkızılcamerkez Mah., Zeamet Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Yeşilyurt Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yeşilyurt Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yeşilyurt Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Yeşilyurt Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Yeşilyurt Köyü Posta Kodu 2021

Web sitemizde Yeşilyurt Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Yeşilyurt Köyü posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Yeşilyurt Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Yeşilyurt Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Yeşilyurt Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Yeşilyurt Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Yeşilyurt Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Yeşilyurt Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Kemalpaşa Mahalleleri