Altınyunus Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 35930

Posta Kodu Sorgulama

Altınyunus Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 35930. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Altınyunus Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Altınyunus Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Altınyunus Mah. Posta Kodu 35930. Altınyunus Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Altınyunus Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Altınyunus Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Altınyunus Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Altınyunus Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Altınyunus Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Altınyunus Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Altınyunus Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Altınyunus Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Altınyunus Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Altınyunus Mah. İlçesinde toplamda 29 tane mahalle bulunmaktadır. Altınyunus Mah. Mahalleleri (16eylül Mah., Altınkum Mah., Altınyunus Mah., Ardıç Mah., Boyalık Mah., Celalbayar Mah., Cumhuriyet Mah., Çakabey Mah., Çiftlik Mah., Dalyan Mah., Fahrettinpaşa Mah., Fevziçakmak Mah., Germiyan Köyü, Hacımemiş Mah., Ildır Köyü, İnönü Mah., İsmetpaşa Mah., Karaköy Köyü, Menderes Mah., Musalla Mah., Ovacık Köyü, Reisdere Mah., Sakarya Mah., Şehitmehmet Mah., Şifne Mah., Tokoğlu Mah., Üniversite Mah., Yalı Mah., Yenimecidiye Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Altınyunus Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Altınyunus Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Altınyunus Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Altınyunus Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Altınyunus Mah. Posta Kodu 2020

Web sitemizde Altınyunus Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Altınyunus Mah. posta kodu 2020 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Altınyunus Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Altınyunus Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Altınyunus Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Altınyunus Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Altınyunus Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Altınyunus Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Çeşme Mahalleleri