Morkoyun Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 21950

Posta Kodu Sorgulama

Morkoyun Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 21950. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Morkoyun Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Morkoyun Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Morkoyun Köyü Posta Kodu 21950. Morkoyun Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Morkoyun Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Morkoyun Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Morkoyun Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Morkoyun Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Morkoyun Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Morkoyun Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Morkoyun Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Morkoyun Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Morkoyun Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Morkoyun Köyü İlçesinde toplamda 102 tane mahalle bulunmaktadır. Morkoyun Köyü Mahalleleri (Adnanmenderes Mah., Ahmetli Köyü, Akçakale Köyü, Akçoban Köyü, Alitaş Köyü, Armutova Köyü, Aşağıçayan Köyü, Aşağıkuyulu Köyü, Azıklı Köyü, Bademli Köyü, Bahçekaşı Köyü, Bereketli Köyü, Boğazköy Köyü, Boncuklu Köyü, Bozyer Köyü, Caferan Köyü, Canveren Köyü, Coşkun Köyü, Cömert Köyü, Cömert Mah., Çakartaş Köyü, Çakırfakır Köyü, Çayırdere Köyü, Çayköy Köyü, Çimlihöyük Köyü, Çukurdere Köyü, Dağarası Köyü, Dallıdağ Köyü, Değirmendere Köyü, Demirli Köyü, Dereboyu Köyü, Deringöze Köyü, Develi Köyü, Devletkuşu Köyü, Dibektaş Köyü, Doğan Köyü, Fatih Mah., Fevziçakmak Mah., Giraylar Köyü, Gökiçi Köyü, Gözekaya Köyü, Gözlü Köyü, Gülerce Köyü, Güneştepe Köyü, Güzelyurt Köyü, Hançerli Köyü, Hendekköy Köyü, İncehıdır Köyü, İsmetpaşa Mah., İstasyon Mah., Karaburçak Köyü, Karpuzlu Köyü, Karşıbağlar Köyü, Kavaklı Köyü, Kavurmaküpü Köyü, Kayan Köyü, Kemaliye Mah., Kemertaş Mah., Kesentaş Köyü, Kıralan Köyü, Kocaali Köyü, Kortaş Köyü, Koyunalan Köyü, Kömürtaş Köyü, Kumçi Köyü, Morkoyun Köyü, Namıkkemal Mah., Olgun Köyü, Ortaağaç Köyü, Ortayazı Köyü, Otluca Köyü, Özbilek Köyü, Pınarkaya Köyü, Sabırlı Köyü, Salihli Köyü, Sallar Köyü, Sallıca Köyü, Sanayi Mah., Saray Mah., Selmanköy Köyü, Sesverenpınar Köyü, Söğütalan Köyü, Sökündüzü Köyü, Şirinevler Mah., Şölen Mah., Tevekli Köyü, Usluca Köyü, Üçkardeş Köyü, Üzümlü Köyü, Yakacık Köyü, Yamaçlar Köyü, Yapraklı Köyü, Yayvantepe Köyü, Yenıköy Köyü, Yeşilköy Köyü, Yolbulan Köyü, Yolköprü Köyü, Yukarıbıtıkçı Köyü, Yukarıbitikçi Köyü, Yukarıkarpuzlu Köyü, Yukarıkuyulu Köyü, Ziyaret Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Morkoyun Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Morkoyun Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Morkoyun Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Morkoyun Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Morkoyun Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Morkoyun Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Morkoyun Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Morkoyun Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Morkoyun Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Morkoyun Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Morkoyun Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Morkoyun Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Morkoyun Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Ergani Mahalleleri