Adnanmenderes Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu Sorgulama

Adnanmenderes Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 21950. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Adnanmenderes Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Adnanmenderes Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Adnanmenderes Mah. Posta Kodu 21950. Adnanmenderes Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Adnanmenderes Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Adnanmenderes Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Adnanmenderes Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Adnanmenderes Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Adnanmenderes Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Adnanmenderes Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Adnanmenderes Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Adnanmenderes Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Adnanmenderes Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Adnanmenderes Mah. İlçesinde toplamda 102 tane mahalle bulunmaktadır. Adnanmenderes Mah. Mahalleleri (Adnanmenderes Mah., Ahmetli Köyü, Akçakale Köyü, Akçoban Köyü, Alitaş Köyü, Armutova Köyü, Aşağıçayan Köyü, Aşağıkuyulu Köyü, Azıklı Köyü, Bademli Köyü, Bahçekaşı Köyü, Bereketli Köyü, Boğazköy Köyü, Boncuklu Köyü, Bozyer Köyü, Caferan Köyü, Canveren Köyü, Coşkun Köyü, Cömert Köyü, Cömert Mah., Çakartaş Köyü, Çakırfakır Köyü, Çayırdere Köyü, Çayköy Köyü, Çimlihöyük Köyü, Çukurdere Köyü, Dağarası Köyü, Dallıdağ Köyü, Değirmendere Köyü, Demirli Köyü, Dereboyu Köyü, Deringöze Köyü, Develi Köyü, Devletkuşu Köyü, Dibektaş Köyü, Doğan Köyü, Fatih Mah., Fevziçakmak Mah., Giraylar Köyü, Gökiçi Köyü, Gözekaya Köyü, Gözlü Köyü, Gülerce Köyü, Güneştepe Köyü, Güzelyurt Köyü, Hançerli Köyü, Hendekköy Köyü, İncehıdır Köyü, İsmetpaşa Mah., İstasyon Mah., Karaburçak Köyü, Karpuzlu Köyü, Karşıbağlar Köyü, Kavaklı Köyü, Kavurmaküpü Köyü, Kayan Köyü, Kemaliye Mah., Kemertaş Mah., Kesentaş Köyü, Kıralan Köyü, Kocaali Köyü, Kortaş Köyü, Koyunalan Köyü, Kömürtaş Köyü, Kumçi Köyü, Morkoyun Köyü, Namıkkemal Mah., Olgun Köyü, Ortaağaç Köyü, Ortayazı Köyü, Otluca Köyü, Özbilek Köyü, Pınarkaya Köyü, Sabırlı Köyü, Salihli Köyü, Sallar Köyü, Sallıca Köyü, Sanayi Mah., Saray Mah., Selmanköy Köyü, Sesverenpınar Köyü, Söğütalan Köyü, Sökündüzü Köyü, Şirinevler Mah., Şölen Mah., Tevekli Köyü, Usluca Köyü, Üçkardeş Köyü, Üzümlü Köyü, Yakacık Köyü, Yamaçlar Köyü, Yapraklı Köyü, Yayvantepe Köyü, Yenıköy Köyü, Yeşilköy Köyü, Yolbulan Köyü, Yolköprü Köyü, Yukarıbıtıkçı Köyü, Yukarıbitikçi Köyü, Yukarıkarpuzlu Köyü, Yukarıkuyulu Köyü, Ziyaret Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Adnanmenderes Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Adnanmenderes Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Adnanmenderes Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Adnanmenderes Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Adnanmenderes Mah. Posta Kodu 2024

Web sitemizde Adnanmenderes Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Adnanmenderes Mah. posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Adnanmenderes Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Adnanmenderes Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Adnanmenderes Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Adnanmenderes Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Adnanmenderes Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Adnanmenderes Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Ergani Mahalleleri