Tekkeköy Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 20300

Posta Kodu Sorgulama

Tekkeköy Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 20300. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Tekkeköy Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Tekkeköy Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Tekkeköy Köyü Posta Kodu 20300. Tekkeköy Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Tekkeköy Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Tekkeköy Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Tekkeköy Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Tekkeköy Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Tekkeköy Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Tekkeköy Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Tekkeköy Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Tekkeköy Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Tekkeköy Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Tekkeköy Köyü İlçesinde toplamda 32 tane mahalle bulunmaktadır. Tekkeköy Köyü Mahalleleri (Acıdere Köyü, Acısu Köyü, Adaköy Köyü, Altıntepe Köyü, Aşağı Mah., Atatürk Mah., Bahçelievler Mah., Bala Mah., Beylerbeyi Köyü, Caber Köyü, Cumhuriyet Mah., Çaybaşı Mah., Çınar Mah., Efe Mah., Gerali Köyü, Gündoğdu Mah., Hasköy Köyü, Hisarköy Köyü, Kabaağaç Köyü, Karakıran Köyü, Karataş Köyü, Köprübaşı Köyü, Kumluca Köyü, Sakarya Mah., Sazak Köyü, Tekkeköy Köyü, Tepeköy Köyü, Tırkaz Köyü, Trafo Mah., Turan Mah., Uyanık Köyü, Yeşilyurt Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Tekkeköy Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tekkeköy Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tekkeköy Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Tekkeköy Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Tekkeköy Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Tekkeköy Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Tekkeköy Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Tekkeköy Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Tekkeköy Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Tekkeköy Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Tekkeköy Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Tekkeköy Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Tekkeköy Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Sarayköy Mahalleleri