Aşağı Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 20300

Posta Kodu Sorgulama

Aşağı Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 20300. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Aşağı Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Aşağı Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Aşağı Mah. Posta Kodu 20300. Aşağı Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Aşağı Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Aşağı Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Aşağı Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Aşağı Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Aşağı Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Aşağı Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Aşağı Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Aşağı Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Aşağı Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Aşağı Mah. İlçesinde toplamda 32 tane mahalle bulunmaktadır. Aşağı Mah. Mahalleleri (Acıdere Köyü, Acısu Köyü, Adaköy Köyü, Altıntepe Köyü, Aşağı Mah., Atatürk Mah., Bahçelievler Mah., Bala Mah., Beylerbeyi Köyü, Caber Köyü, Cumhuriyet Mah., Çaybaşı Mah., Çınar Mah., Efe Mah., Gerali Köyü, Gündoğdu Mah., Hasköy Köyü, Hisarköy Köyü, Kabaağaç Köyü, Karakıran Köyü, Karataş Köyü, Köprübaşı Köyü, Kumluca Köyü, Sakarya Mah., Sazak Köyü, Tekkeköy Köyü, Tepeköy Köyü, Tırkaz Köyü, Trafo Mah., Turan Mah., Uyanık Köyü, Yeşilyurt Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Aşağı Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağı Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aşağı Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Aşağı Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Aşağı Mah. Posta Kodu 2024

Web sitemizde Aşağı Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Aşağı Mah. posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Aşağı Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Aşağı Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Aşağı Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Aşağı Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Aşağı Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Aşağı Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Sarayköy Mahalleleri