Ulusu Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 18600

Posta Kodu Sorgulama

Ulusu Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 18600. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Ulusu Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Ulusu Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Ulusu Mah. Posta Kodu 18600. Ulusu Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Ulusu Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Ulusu Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Ulusu Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Ulusu Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Ulusu Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Ulusu Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Ulusu Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Ulusu Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Ulusu Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Ulusu Mah. İlçesinde toplamda 61 tane mahalle bulunmaktadır. Ulusu Mah. Mahalleleri (Afşar Köyü, Ağaca Köyü, Akbaş Köyü, Akhasan Köyü, Aliözü Köyü, Aydınlar Köyü, Bayındır Köyü, Bedil Köyü, Belkavak Köyü, Beymelik Köyü, Bozoğlu Köyü, Cumhuriyet Mah., Çakmak Köyü, Çalcıören Köyü, Çördük Köyü, Dağçukurören Köyü, Dikenli Köyü, Dodurga Köyü, Fındıcak Köyü, Gelik Köyü, Gökçeler Köyü, Göynükçukuru Köyü, Güzelyurt Köyü, Hacılar Köyü, Halkaoğlu Köyü, İdris Mah., İstasyon Mah., Kabakköy Köyü, Kadıköy Köyü, Kadıözü Köyü, Karacahüyük Köyü, Karalar Mah., Karamuklu Mah., Karamustafa Köyü, Karaşar Köyü, Karataş Mah., Karga Köyü, Kayabaşı Mah., Kısaç Köyü, Kiremitçi Köyü, Kurtlar Mah., Kuzdere Köyü, Kuzören Köyü, Meydanköy Köyü, Örenköy Köyü, Örenli Köyü, Saraycık Köyü, Şeyhdoğan Köyü, Taşanlar Köyü, Türbaşı Köyü, Uluköy Köyü, Ulusu Mah., Yakuplar Köyü, Yalıözü Köyü, Yenıköy Köyü, Yeni Mah., Yenikent Mah., Yeşilöz Köyü, Yıprak Köyü, Yoncalı Köyü, Yumaklı Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Ulusu Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ulusu Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ulusu Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Ulusu Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Ulusu Mah. Posta Kodu 2020

Web sitemizde Ulusu Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Ulusu Mah. posta kodu 2020 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Ulusu Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Ulusu Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Ulusu Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Ulusu Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Ulusu Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Ulusu Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Çerkeş Mahalleleri