Babasultan Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 16450

Posta Kodu Sorgulama

Babasultan Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 16450. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Babasultan Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Babasultan Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Babasultan Köyü Posta Kodu 16450. Babasultan Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Babasultan Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Babasultan Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Babasultan Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Babasultan Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Babasultan Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Babasultan Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Babasultan Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Babasultan Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Babasultan Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Babasultan Köyü İlçesinde toplamda 37 tane mahalle bulunmaktadır. Babasultan Köyü Mahalleleri (Ağlaşan Köyü, Ahmetvefikpaşa Mah., Ahmetvefikpaşa Osb, Aksu Köyü, Alaçam Köyü, Babasultan Köyü, Barakfakıh Mah., Burhaniye Köyü, Çataltepe Köyü, Dedebaşı Mah., Derekızık Köyü, Dudaklı Köyü, Erdoğan Köyü, Esentepe Mah., Gölbaşı Köyü, Gözede Köyü, Kale Mah., Kayacık Köyü, Kozluören Köyü, Lütfiye Köyü, Narlıdere Köyü, Nüshetiye Köyü, Orhaniye Köyü, Osmaniye Köyü, Saitabat Köyü, Sayfiye Köyü, Serme Mah., Seymen Köyü, Soğuksu Köyü, Şevketiye Köyü, Şükraniye Köyü, Turanköy Köyü, Ümitalan Köyü, Vanimehmet Mah., Yağmurlu Köyü, Yeni Mah., Zafer Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Babasultan Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Babasultan Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Babasultan Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Babasultan Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Babasultan Köyü Posta Kodu 2021

Web sitemizde Babasultan Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Babasultan Köyü posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Babasultan Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Babasultan Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Babasultan Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Babasultan Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Babasultan Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Babasultan Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Kestel Mahalleleri