Namıkkemal Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 10405

Posta Kodu Sorgulama

Namıkkemal Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 10405. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Namıkkemal Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Namıkkemal Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Namıkkemal Mah. Posta Kodu 10405. Namıkkemal Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Namıkkemal Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Namıkkemal Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Namıkkemal Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Namıkkemal Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Namıkkemal Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Namıkkemal Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Namıkkemal Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Namıkkemal Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Namıkkemal Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Namıkkemal Mah. İlçesinde toplamda 37 tane mahalle bulunmaktadır. Namıkkemal Mah. Mahalleleri (150evler Mah., Akçapınar Köyü, Aliçetinkaya Mah., Atatürk Mah., Bağyüzü Köyü, Beşiktepe Köyü, Bulutçeşme Köyü, Çakmak Köyü, Çamoba Köyü, Fevzipaşavehbibey Mah., Hacıveliler Köyü, Hamdibey Mah., Hayrettinpaşa Mah., Iskele Mah., İlkkurşun Mah., İnönü Mah., İsmetpaşa Mah., Kahramanlar Mah., Kazımpaşa Mah., Kemalpaşa Mah., Küçükköy Mah., Merkez Mah., Mithatpaşa Mah., Murateli Köyü, Mutlu Köyü, Namıkkemal Mah., Odaburnu Köyü, Sahilkent Mah., Sakarya Mah., Sefaçamlık Mah., Selimiye Mah., Tıfıllar Köyü, Türközü Köyü, Üçkabaağaç Köyü, Yeni Mah., Yeniköy Köyü, Zekibey Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Namıkkemal Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Namıkkemal Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Namıkkemal Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Namıkkemal Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Namıkkemal Mah. Posta Kodu 2021

Web sitemizde Namıkkemal Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Namıkkemal Mah. posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Namıkkemal Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Namıkkemal Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Namıkkemal Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Namıkkemal Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Namıkkemal Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Namıkkemal Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Ayvalık Mahalleleri