Kazımpaşa Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 10400

Posta Kodu Sorgulama

Kazımpaşa Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 10400. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Kazımpaşa Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Kazımpaşa Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Kazımpaşa Mah. Posta Kodu 10400. Kazımpaşa Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Kazımpaşa Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Kazımpaşa Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Kazımpaşa Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Kazımpaşa Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Kazımpaşa Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Kazımpaşa Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Kazımpaşa Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Kazımpaşa Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Kazımpaşa Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Kazımpaşa Mah. İlçesinde toplamda 37 tane mahalle bulunmaktadır. Kazımpaşa Mah. Mahalleleri (150evler Mah., Akçapınar Köyü, Aliçetinkaya Mah., Atatürk Mah., Bağyüzü Köyü, Beşiktepe Köyü, Bulutçeşme Köyü, Çakmak Köyü, Çamoba Köyü, Fevzipaşavehbibey Mah., Hacıveliler Köyü, Hamdibey Mah., Hayrettinpaşa Mah., Iskele Mah., İlkkurşun Mah., İnönü Mah., İsmetpaşa Mah., Kahramanlar Mah., Kazımpaşa Mah., Kemalpaşa Mah., Küçükköy Mah., Merkez Mah., Mithatpaşa Mah., Murateli Köyü, Mutlu Köyü, Namıkkemal Mah., Odaburnu Köyü, Sahilkent Mah., Sakarya Mah., Sefaçamlık Mah., Selimiye Mah., Tıfıllar Köyü, Türközü Köyü, Üçkabaağaç Köyü, Yeni Mah., Yeniköy Köyü, Zekibey Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Kazımpaşa Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kazımpaşa Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kazımpaşa Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Kazımpaşa Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Kazımpaşa Mah. Posta Kodu 2022

Web sitemizde Kazımpaşa Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Kazımpaşa Mah. posta kodu 2022 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Kazımpaşa Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Kazımpaşa Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Kazımpaşa Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Kazımpaşa Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Kazımpaşa Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Kazımpaşa Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Ayvalık Mahalleleri