Yemişli Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 1900

Posta Kodu Sorgulama

Yemişli Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 1900. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Yemişli Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Yemişli Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Yemişli Köyü Posta Kodu 1900. Yemişli Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Yemişli Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Yemişli Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Yemişli Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Yemişli Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Yemişli Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Yemişli Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Yemişli Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Yemişli Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Yemişli Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Yemişli Köyü İlçesinde toplamda 43 tane mahalle bulunmaktadır. Yemişli Köyü Mahalleleri (Adalı Köyü, Ataköy Köyü, Bahçe Köyü, Bahçe Mah., Bebeli Köyü, Çakırören Köyü, Çakşırlı Köyü, Çavuşlu Köyü, Çimeli Köyü, Çukurkamış Köyü, Damlapınar Köyü, Develiören Köyü, Dolaplı Köyü, Gölyaka Köyü, Hacıhasan Köyü, Hakkıbey Mah., Hasırağacı Köyü, Helvacı Köyü, İnnaplıhüyüğü Köyü, İsahacılı Köyü, Kapı Köyü, Karagöçer Köyü, Karataş Köyü, Karşıyaka Mah., Kemaliye Mah., Kesik Köyü, Kırhasan Köyü, Kızıltahta Köyü, Kiremitli Köyü, Meletmez Köyü, Orta Mah., Oymaklı Köyü, Sarımsaklı Köyü, Sirkenli Köyü, Tabaklar Köyü, Tabur Köyü, Topraklı Köyü, Tuzkuyusu Köyü, Uğurkaya Mah., Yemişli Köyü, Yeni Mah., Yenimurat Köyü, Yüzbaşı Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Yemişli Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yemişli Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yemişli Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Yemişli Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Yemişli Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Yemişli Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Yemişli Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Yemişli Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Yemişli Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Yemişli Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Yemişli Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Yemişli Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Yemişli Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Karataş Mahalleleri