Civanbey Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu Sorgulama

Civanbey Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 1720. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Civanbey Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Civanbey Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Civanbey Mah. Posta Kodu 1720. Civanbey Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Civanbey Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Civanbey Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Civanbey Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Civanbey Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Civanbey Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Civanbey Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Civanbey Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Civanbey Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Civanbey Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Civanbey Mah. İlçesinde toplamda 32 tane mahalle bulunmaktadır. Civanbey Mah. Mahalleleri (Akpınar Mah., Başpınar Mah., Boztahta Köyü, Büyüksofulu Köyü, Ceritler Köyü, Civanbey Mah., Darılık Köyü, Dayılar Köyü, Dölekli Köyü, Eğner Köyü, Gerdibi Köyü, Gökçe Köyü, İbrişim Köyü, Kabasakal Köyü, Karahan Köyü, Kıcak Köyü, Kışlak Köyü, Kökez Köyü, Köprücek Köyü, Küp Köyü, Madenli Köyü, Mansurlu Mah., Mazılık Köyü, Sinanpaşa Mah., Tepebağ Mah., Topallı Köyü, Uzunkuyu Köyü, Yağbasan Köyü, Yeni Mah., Yeniköy Köyü, Yetimli Köyü, Yüksekören Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Civanbey Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Civanbey Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Civanbey Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Civanbey Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Civanbey Mah. Posta Kodu 2024

Web sitemizde Civanbey Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Civanbey Mah. posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Civanbey Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Civanbey Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Civanbey Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Civanbey Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Civanbey Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Civanbey Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Aladağ(karsantı) Mahalleleri