Altıntaş Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 65710

Posta Kodu Sorgulama

Altıntaş Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 65710. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Altıntaş Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Altıntaş Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Altıntaş Köyü Posta Kodu 65710. Altıntaş Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Altıntaş Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Altıntaş Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Altıntaş Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Altıntaş Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Altıntaş Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Altıntaş Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Altıntaş Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Altıntaş Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Altıntaş Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Altıntaş Köyü İlçesinde toplamda 20 tane mahalle bulunmaktadır. Altıntaş Köyü Mahalleleri (Akyayla Köyü, Altındere Köyü, Altıntaş Köyü, Bağcılar Köyü, Cevizlibelen Köyü, Çatbayır Köyü, Çiçekli Köyü, Çömlekçi Köyü, Doğanyayla Köyü, Elmayaka Köyü, Güneyyamaç Köyü, İslam Mah., Kartal Köyü, Kaşıkçılar Köyü, Paşaköy Köyü, Şişli Köyü, Ulubeyli Köyü, Ünlüce Köyü, Yaşlıkavak Köyü, Yaylakonak Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Altıntaş Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Altıntaş Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Altıntaş Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Altıntaş Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Altıntaş Köyü Posta Kodu 2022

Web sitemizde Altıntaş Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Altıntaş Köyü posta kodu 2022 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Altıntaş Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Altıntaş Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Altıntaş Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Altıntaş Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Altıntaş Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Altıntaş Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Bahçesaray Mahalleleri