Yenice Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 64500

Posta Kodu Sorgulama

Yenice Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 64500. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Yenice Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Yenice Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Yenice Köyü Posta Kodu 64500. Yenice Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Yenice Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Yenice Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Yenice Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Yenice Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Yenice Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Yenice Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Yenice Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Yenice Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Yenice Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Yenice Köyü İlçesinde toplamda 54 tane mahalle bulunmaktadır. Yenice Köyü Mahalleleri (31ağustos Mah., Ahat Köyü, Alaba Köyü, Ayrancı Köyü, Ayvacık Köyü, Bağkonak Köyü, Bahadır Köyü, Balcıdam Köyü, Baltalı Köyü, Banaz Köyü, Barış Mah., Burhaniye Köyü, Büyükoturak Köyü, Cumhuriyet Mah., Çamsu Köyü, Çiftlik Köyü, Çorum Köyü, Çöğürlü Köyü, Derbent Köyü, Dilek Mah., Dümenler Köyü, Düzkışla Köyü, Düzlüce Köyü, Emek Mah., Gedikler Köyü, Güllüçam Köyü, Gürlek Köyü, Halaçlar Köyü, Hamamboğazı Mah., Hasanköy Köyü, Hatipler Köyü, İslam Mah., Kaplangı Köyü, Karacahisar Köyü, Karaköse Köyü, Kavacık Köyü, Kayılı Köyü, Kızılcaören Köyü, Kızılhisar Köyü, Kuşdemir Köyü, Küçükler Köyü, Küçükoturak Köyü, Muratlı Köyü, Ovacık Köyü, Öksüz Köyü, Paşacık Köyü, Reşadiye Köyü, Susuz Köyü, Şaban Köyü, Şehitler Mah., Ulupınar Köyü, Yazıtepe Köyü, Yenice Köyü, Yeşilyurt Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Yenice Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yenice Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yenice Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Yenice Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Yenice Köyü Posta Kodu 2021

Web sitemizde Yenice Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Yenice Köyü posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Yenice Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Yenice Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Yenice Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Yenice Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Yenice Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Yenice Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Banaz Mahalleleri