Caferiye Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 54800

Posta Kodu Sorgulama

Caferiye Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 54800. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Caferiye Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Caferiye Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Caferiye Köyü Posta Kodu 54800. Caferiye Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Caferiye Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Caferiye Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Caferiye Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Caferiye Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Caferiye Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Caferiye Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Caferiye Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Caferiye Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Caferiye Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Caferiye Köyü İlçesinde toplamda 38 tane mahalle bulunmaktadır. Caferiye Köyü Mahalleleri (Açmabaşı Köyü, Ağalar Mah., Akpınar Köyü, Aktaş Köyü, Alandere Mah., Aydoğan Köyü, Beyler Köyü, Bezirgan Köyü, Caferiye Köyü, Cuma Mah., Çakmaklı Köyü, Çobansayvant Köyü, Çukurköy Köyü, Demiraçma Köyü, Görele Köyü, Gümüşoluk Köyü, Hızar Mah., Kadıköy Köyü, Karalar Köyü, Karapelit Köyü, Karşı Mah., Kızılüzüm Köyü, Kirazlı Köyü, Kovukpelit Köyü, Kozluk Köyü, Köyyeri Köyü, Küplük Köyü, Melen Köyü, Merkez Mah., Selahiye Köyü, Süngüt Köyü, Şerbetpınarı Köyü, Tangaz Mah., Yalı Mah., Yalpankaya Köyü, Yanıksayvant Köyü, Yayla Mah., Yeni Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Caferiye Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Caferiye Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Caferiye Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Caferiye Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Caferiye Köyü Posta Kodu 2021

Web sitemizde Caferiye Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Caferiye Köyü posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Caferiye Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Caferiye Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Caferiye Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Caferiye Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Caferiye Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Caferiye Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Kocaali Mahalleleri