Gülnar (gülpınar) Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 33705

Posta Kodu Sorgulama

Gülnar (gülpınar) Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 33705. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Gülnar (gülpınar) adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Gülnar (gülpınar)’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Gülnar (gülpınar) Posta Kodu 33705. Gülnar (gülpınar) adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Gülnar (gülpınar) Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Gülnar (gülpınar) adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Gülnar (gülpınar) gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Gülnar (gülpınar) adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Gülnar (gülpınar) posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Gülnar (gülpınar) da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Gülnar (gülpınar) adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Gülnar (gülpınar) Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Gülnar (gülpınar) Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Gülnar (gülpınar) İlçesinde toplamda 71 tane mahalle bulunmaktadır. Gülnar (gülpınar) Mahalleleri (Akdeniz Mah., Akova Köyü, Akseki Mah., Ardıçlıtaş Köyü, Ardıçpınar Köyü, Arıkuyusu Köyü, Ayvalı Mah., Bereket Köyü, Beydili Köyü, Bolyaran Köyü, Bozağaç Köyü, Cumhuriyet Mah., Çakıllıpınar Mah., Çavuşlar Köyü, Çukurasma Köyü, Çukurkonak Köyü, Dayıcık Köyü, Dedeler Köyü, Delikkaya Köyü, Demirözü Köyü, Dereköy Köyü, Elmakuzu Köyü, Emirhacı Köyü, Erenler Mah., Gevleğiz Mah., Gezende Köyü, Göktürk Köyü, Hacıpınar Mah., Halifeler Köyü, Hürriyet Mah., Ilısu Köyü, Işıklı Köyü, İshaklar Köyü, İstiklal Mah., Kaplap Mah., Kavakoluğu Köyü, Kayrak Köyü, Kızılca Köyü, Koçaşlı Köyü, Kokkorum Mah., Konur Köyü, Korucuk Köyü, Kurbağaköy Köyü, Merkez Mah., Miskale Mah., Mollaömerli Köyü, Oğuzkan Mah., Olucak Mah., Olukbaşı Mah., Örenpınar Köyü, Örtülü Köyü, Saray Mah., Sarıkavak Mah., Sıra Mah., Silcanlı Mah., Sipahili Köyü, Şarlak Mah., Şeyhömer Köyü, Taşdüştü Mah., Taşoluk Köyü, Tepe Köyü, Tırnak Köyü, Topraklık Mah., Ulupınar Köyü, Üçoluk Köyü, Yanışlı Köyü, Yarmasu Köyü, Yassıbağ Köyü, Yeni Mah., Yenice Köyü, Zeyne Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Gülnar (gülpınar) adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gülnar (gülpınar) Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gülnar (gülpınar) posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Gülnar (gülpınar) seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Gülnar (gülpınar) Posta Kodu 2024

Web sitemizde Gülnar (gülpınar) posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Gülnar (gülpınar) posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Gülnar (gülpınar) posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Gülnar (gülpınar) adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Gülnar (gülpınar) adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Gülnar (gülpınar) adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Gülnar (gülpınar) nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Gülnar (gülpınar) da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Gülnar (gülpınar) Mahalleleri