Hürriyet Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 33840

Posta Kodu Sorgulama

Hürriyet Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 33840. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Hürriyet Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Hürriyet Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Hürriyet Mah. Posta Kodu 33840. Hürriyet Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Hürriyet Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Hürriyet Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Hürriyet Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Hürriyet Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Hürriyet Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Hürriyet Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Hürriyet Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Hürriyet Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Hürriyet Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Hürriyet Mah. İlçesinde toplamda 24 tane mahalle bulunmaktadır. Hürriyet Mah. Mahalleleri (Akcami Köyü, Atatürk Mah., Bahçekoyağı Köyü, Cumhuriyet Mah., Derebaşı Köyü, Duruhan Köyü, Eskiyörük, Gözce Köyü, Gözsüzce Köyü, Hacıbahattin Köyü, Hürriyet Mah., Karadere Köyü, Karaseki Köyü, Kömürlü Köyü, Lenger Köyü, Merkez Mah., Narince Köyü, Pembecik Köyü, Tekedüzü Köyü, Teknecik Köyü, Yeni Mah., Yenikaş Köyü, Yeniyörük Köyü, Yeniyörükkaş Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Hürriyet Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hürriyet Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hürriyet Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Hürriyet Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Hürriyet Mah. Posta Kodu 2020

Web sitemizde Hürriyet Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Hürriyet Mah. posta kodu 2020 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Hürriyet Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Hürriyet Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Hürriyet Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Hürriyet Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Hürriyet Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Hürriyet Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Aydıncık Mahalleleri