Şehzadeler Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 45000

Posta Kodu Sorgulama

Şehzadeler Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 45000. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Şehzadeler adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Şehzadeler’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Şehzadeler Posta Kodu 45000. Şehzadeler adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Şehzadeler Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Şehzadeler adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Şehzadeler gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Şehzadeler adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Şehzadeler posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Şehzadeler da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Şehzadeler adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Şehzadeler Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Şehzadeler Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Şehzadeler İlçesinde toplamda 64 tane mahalle bulunmaktadır. Şehzadeler Mahalleleri (1.anafartalar Mah., 2.anafartalar Mah., Adakale Mah., Adnanmenderes Mah., Ahmetbedevi Mah., Akıncılar Mah., Akpınar Mah., Alaybey Mah., Arda Mah., Aşağıçobanisa Mah., Ayvacık Mah., Bayındırlık Mah., Belenyenice Mah., Çamköy Mah., Çarşı Mah., Çavuşoğlu Mah., Çınarlıkuyu Mah., Dere Mah., Dilşikar Mah., Dinçer Mah., Ege Mah., Gediz Mah., Göktaşlı Mah., Güzelköy Mah., Hacıhaliller Mah., Halitli Mah., Hamzabeyli Mah., İbrahimçelebi Mah., İshakçelebı Mah., Kağan Mah., Kalemli Mah., Karaağaçlı Mah., Karaoğlanlı Mah., Karayenice Mah., Kazımkarabekir Mah., Kırançiftliği Mah., Kocatepe Mah., Kuşlubahçe Mah., Mimarsinan Mah., Nişancıpaşa Mah., Nurlupınar Mah., Peker Mah., Sakarya Mah., Sancaklıbozköy Mah., Sancaklıçeşmebaşı Mah., Sancaklıiğdecik Mah., Sancaklıkayadibi Mah., Sancaklıuzunçınar Mah., Sarıalan Mah., Selimşahlar Mah., Şehitler Mah., Tekeliler Mah., Tepecik Mah., Tilkisüleymaniye Mah., Tunca Mah., Turgutözal Mah., Utku Mah., Veziroğlu Mah., Yarhasanlar Mah., Yeniharmandalı Mah., Yeniköy Mah., Yenimahmudiye Mah., Yeşilköy Mah., Yukarıçobanisa Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Şehzadeler adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Şehzadeler Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Şehzadeler posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Şehzadeler seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Şehzadeler Posta Kodu 2024

Web sitemizde Şehzadeler posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Şehzadeler posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Şehzadeler posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Şehzadeler adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Şehzadeler adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Şehzadeler adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Şehzadeler nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Şehzadeler da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Şehzadeler Mahalleleri