Tevfikiye Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 45700

Posta Kodu Sorgulama

Tevfikiye Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 45700. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Tevfikiye Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Tevfikiye Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Tevfikiye Mah. Posta Kodu 45700. Tevfikiye Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Tevfikiye Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Tevfikiye Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Tevfikiye Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Tevfikiye Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Tevfikiye Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Tevfikiye Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Tevfikiye Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Tevfikiye Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Tevfikiye Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Tevfikiye Mah. İlçesinde toplamda 51 tane mahalle bulunmaktadır. Tevfikiye Mah. Mahalleleri (Alacalar Köyü, Alifakı Köyü, Atatürk Mah., Atik Mah., Bademli Köyü, Boduroğlu Mah., Bostancı Köyü, Cedit Mah., Cinosman Mah., Cumhuriyet Mah., Çaltıcak Köyü, Çiftlik Köyü, Çobanlar Köyü, Demirtaş Köyü, Dualar Köyü, Fatih Mah., Fırdanlar Köyü, Gebeler Köyü, Gökçukur Köyü, Güvendik Köyü, Hacet Köyü, Hacıhimmet Mah., Halkaavlu Köyü, Hamidiye Köyü, Hamitli Köyü, Hıdırağa Mah., Işıklar Köyü, İsmailhakkıgelenbe Mah., Kadriye Mah., Karaali Mah., Kayadibi Mah., Kınık Köyü, Kocaiskan Köyü, Kocamehmetağa Mah., Kuyucak Köyü, Küçükyaya Köyü, Memiş Mah., Musahoca Köyü, Musalar Mah., Osmanağa Mah., Öveçli Köyü, Sakarlı Köyü, Sarıağa Mah., Siledik Köyü, Söğütalanı Köyü, Şaireşref Mah., Tevfikiye Mah., Yağmurlu Köyü, Yeni Mah., Yenice Mah., Zorağa Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Tevfikiye Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tevfikiye Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tevfikiye Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Tevfikiye Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Tevfikiye Mah. Posta Kodu 2021

Web sitemizde Tevfikiye Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Tevfikiye Mah. posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Tevfikiye Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Tevfikiye Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Tevfikiye Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Tevfikiye Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Tevfikiye Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Tevfikiye Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Kırkağaç Mahalleleri