Gölmarmara Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 45580

Posta Kodu Sorgulama

Gölmarmara Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 45580. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Gölmarmara adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Gölmarmara’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Gölmarmara Posta Kodu 45580. Gölmarmara adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Gölmarmara Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Gölmarmara adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Gölmarmara gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Gölmarmara adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Gölmarmara posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Gölmarmara da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Gölmarmara adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Gölmarmara Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Gölmarmara Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Gölmarmara İlçesinde toplamda 21 tane mahalle bulunmaktadır. Gölmarmara Mahalleleri (Atatürk Mah., Ayanlar Köyü, Beyler Köyü, Çamköy Köyü, Çömlekçi Köyü, Değnekler Köyü, Eskicamii Mah., Hacıbaştanlar Köyü, Hacıveliler Köyü, Hıroğlu Köyü, İhsaniye Mah., İsmetpaşa Mah., Kayaaltı Köyü, Kayapınar Mah., Kılcanlar Köyü, Ozanca Köyü, Taşkuyucak Köyü, Tiğinli Köyü, Yenicamii Mah., Yeniköy Köyü, Yunuslar Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Gölmarmara adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gölmarmara Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gölmarmara posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Gölmarmara seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Gölmarmara Posta Kodu 2022

Web sitemizde Gölmarmara posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Gölmarmara posta kodu 2022 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Gölmarmara posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Gölmarmara adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Gölmarmara adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Gölmarmara adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Gölmarmara nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Gölmarmara da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Gölmarmara Mahalleleri