Adagören Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 44000

Posta Kodu Sorgulama

Adagören Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 44000. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Adagören Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Adagören Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Adagören Mah. Posta Kodu 44000. Adagören Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Adagören Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Adagören Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Adagören Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Adagören Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Adagören Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Adagören Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Adagören Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Adagören Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Adagören Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Adagören Mah. İlçesinde toplamda 105 tane mahalle bulunmaktadır. Adagören Mah. Mahalleleri (Adagören Mah., Ağılyazı Mah., Akpınar Mah., Alacakapı Mah., Alhanuşağı Mah., Alişar Mah., Aslanbey Mah., Ataköy Mah., Bağtepe Mah., Bahçelievler Mah., Balıkdere Mah., Başharık Mah., Battalgazi Mah., Beydağı Mah., Beylerbaşı Mah., Boran Mah., Bulgurlu Mah., Bulutlu Mah., Büyükhüseyinbey Mah., Büyükmustafapaşa Mah., Cevherizade Mah., Cirikpınar Mah., Çamurlu Mah., Çolaklı Mah., Çolakoğlu Mah., Çöşnük Mah., Dabakhane Mah., Dolamantepe Mah., Düzyol Mah., Elmalı Mah., Erenli Mah., Ferhadiye Mah., Fırat Mah., Fırıncı Mah., Göller Mah., Göztepe Mah., Gülümuşağı Mah., Hacıabdi Mah., Hacıhaliloğluçiftliği Mah., Hacıyusuflar Mah., Halfettin Mah., Hamidiye Mah., Hanımınçiftliği Mah., Hasanvarol Mah., Hasırcılar Mah., Hatunsuyu Mah., Hidayet Mah., Hisartepe Mah., İnönü Üniversitesi, İskender Mah., İsmetiye Mah., İstiklal Mah., İzzetiye Mah., Kadıçayırı Mah., Kamıştaş Mah., Kapıkaya Mah., Karabağlar Mah., Karagöz Mah., Karahan Mah., Karakaşçiftliği Mah., Karaköy Mah., Karatepe Mah., Kavaklıbağ Mah., Kemerköprü Mah., Kernek Mah., Kırçuval Mah., Kuluşağı Mah., Küçükhüseyinbey Mah., Küçükmustafapaşa Mah., Merdivenler Mah., Meydanbaşı Mah., Meydancık Mah., Niyazi Mah., Nuriye Mah., Orduzu Mah., Paşaköşkü Mah., Pelitli Mah., Sancaktar Mah., Saray Mah., Sarıcıoğlu Mah., Selçuklu Mah., Selvidağ Mah., Sögüt Mah., Şehitfevzi Mah., Şıkşık Mah., Şifa Mah., Şişman Mah., Tandoğan Mah., Tanışık Mah., Taştepe Mah., Tokluca Mah., Toptaş Mah., Toygar Mah., Uluköy Mah., Üçbağlar Mah., Üzümlü Mah., Yamaç Mah., Yarımcahan Mah., Yaygın Mah., Yeni Mah., Yenice Mah., Yenihamam Mah., Yeniköy Mah., Yıldıztepe Mah., Zafer Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Adagören Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Adagören Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Adagören Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Adagören Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Adagören Mah. Posta Kodu 2021

Web sitemizde Adagören Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Adagören Mah. posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Adagören Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Adagören Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Adagören Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Adagören Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Adagören Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Adagören Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Battalgazi Mahalleleri