Kadınhanı Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 42800

Posta Kodu Sorgulama

Kadınhanı Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 42800. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Kadınhanı adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Kadınhanı’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Kadınhanı Posta Kodu 42800. Kadınhanı adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Kadınhanı Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Kadınhanı adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Kadınhanı gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Kadınhanı adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Kadınhanı posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Kadınhanı da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Kadınhanı adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Kadınhanı Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Kadınhanı Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Kadınhanı İlçesinde toplamda 52 tane mahalle bulunmaktadır. Kadınhanı Mahalleleri (Alabağ Köyü, Armutlu Mah., Avşarlı Köyü, Bakırpınar Köyü, Bayramlı Köyü, Beratlı Mah., Beykavağı Köyü, Bulgurpınarı Köyü, Çavdar Köyü, Çeşmecik Köyü, Çubuk Köyü, Demiroluk Köyü, Doğanlar Mah., Fatih Mah., Güngören Mah., Hacımehmetli Köyü, Hacıoflazlar Köyü, Hacıpirli Köyü, İstiklal Mah., İzzettin Mah., Kabacalı Köyü, Kamışlıöz Köyü, Karahisarlı Köyü, Karakurtlu Köyü, Karasevinç Köyü, Karayürüklü Köyü, Kayabaşı Mah., Kızılkuyu Köyü, Konurören Köyü, Kökez Köyü, Köylütolu Köyü, Kurthasanlı Köyü, Küçükkuyu Köyü, Mahmudiye Köyü, Mescit Mah., Meydanlı Köyü, Örnek Köyü, Pınarbaşı Mah., Pirali Köyü, Pusat Köyü, Saçıkara Köyü, Sarıkaya Köyü, Söğütözü Köyü, Şahören Köyü, Tepebaşı Mah., Tosunoğlu Köyü, Turgutlu Mah., Ünveren Mah., Yağlıca Köyü, Yaylayaka Köyü, Yeni Mah., Zafer Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Kadınhanı adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kadınhanı Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kadınhanı posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Kadınhanı seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Kadınhanı Posta Kodu 2024

Web sitemizde Kadınhanı posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Kadınhanı posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Kadınhanı posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Kadınhanı adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Kadınhanı adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Kadınhanı adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Kadınhanı nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Kadınhanı da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Kadınhanı Mahalleleri