Camidüzü Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 41090

Posta Kodu Sorgulama

Camidüzü Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 41090. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Camidüzü Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Camidüzü Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Camidüzü Mah. Posta Kodu 41090. Camidüzü Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Camidüzü Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Camidüzü Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Camidüzü Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Camidüzü Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Camidüzü Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Camidüzü Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Camidüzü Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Camidüzü Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Camidüzü Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Camidüzü Mah. İlçesinde toplamda 36 tane mahalle bulunmaktadır. Camidüzü Mah. Mahalleleri (Aksığın Mah., Altınkent Mah., Atakent Mah., Aydınkent Mah., Barbaros Mah., Başiskele Mah., Camidüzü Mah., Damlar Mah., Doğantepe Mah., Döngel Mah., Fatih Mah., Havuzlubahçe Mah., Karadenizliler Mah., Karşıyaka Mah., Kazandere Mah., Kılıçarslan Mah., Körfez Mah., Kullaryakacık Mah., Mahmutpaşa Mah., Mehmetağa Mah., Ovacık Mah., Paşadağ Mah., Sahil Mah., Sepetlipınar Mah., Serdar Mah., Serindere Mah., Servetiyecamii Mah., Servetiyekarşı Mah., Seymen Mah., Şehitekrem Mah., Tepecik Mah., Vezirçiftliği Mah., Yeniköymerkez Mah., Yeşilkent Mah., Yeşilyurt Mah., Yuvacıkyakacık Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Camidüzü Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Camidüzü Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Camidüzü Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Camidüzü Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Camidüzü Mah. Posta Kodu 2022

Web sitemizde Camidüzü Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Camidüzü Mah. posta kodu 2022 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Camidüzü Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Camidüzü Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Camidüzü Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Camidüzü Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Camidüzü Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Camidüzü Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Başiskele Mahalleleri