Ece Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 37600

Posta Kodu Sorgulama

Ece Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 37600. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Ece Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Ece Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Ece Mah. Posta Kodu 37600. Ece Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Ece Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Ece Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Ece Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Ece Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Ece Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Ece Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Ece Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Ece Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Ece Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Ece Mah. İlçesinde toplamda 88 tane mahalle bulunmaktadır. Ece Mah. Mahalleleri (Abdulkadir Köyü, Ağaçbükü Köyü, Akbayır Köyü, Akça Köyü, Alayazı Köyü, Alayüz Köyü, Aydıncık Köyü, Baltacı Köyü, Başköy Köyü, Beltepe Köyü, Beşevler Köyü, Cumhuriyet Mah., Çakırlı Köyü, Çamaltı Köyü, Çamdibi Köyü, Çataloluk Köyü, Çayüstü Köyü, Çayyaka Köyü, Çilekçe Köyü, Çukurçal Köyü, Denizkonak Köyü, Derebağ Köyü, Derebucağı Köyü, Doğankaya Köyü, Döngelce Köyü, Düzköy Köyü, Ece Mah., Emirler Köyü, Gebeş Köyü, Gökçeler Köyü, Gökçeören Köyü, Gündoğan Köyü, Günebakan Köyü, Güzelyayla Köyü, Hacıahmet Köyü, Hamitli Köyü, Himmetbeşe Köyü, Irmakköy Köyü, İlyasbey Köyü, İsaköy Köyü, İshakça Köyü, Kalafat Köyü, Kapısuyu Köyü, Karakadı Köyü, Kasaba Mah., Kasımköy Köyü, Kayaardı Köyü, Kazanlı Köyü, Kethüda Köyü, Kezağzı Köyü, Kıranlıkoz Köyü, Kırcı Köyü, Koçlar Köyü, Konuklar Köyü, Kovanören Köyü, Köseli Köyü, Kumköy Köyü, Kumluca Köyü, Kuşçu Köyü, Kuşkayası Köyü, Memiş Mah., Mencekli Köyü, Menük Köyü, Musaköy Köyü, Nanepınarı Köyü, Nasuh Mah., Okçular Köyü, Olucak Köyü, Ortaca Köyü, Ovacık Köyü, Öveçler Köyü, Pehlivanlı Köyü, Sakallı Köyü, Sırakaya Köyü, Sipahi Köyü, Sofular Köyü, Soğucak Köyü, Şenköy Köyü, Tarakçı Köyü, Toygarlı Köyü, Uğurlu Köyü, Üçağıl Köyü, Yalçınköy Köyü, Yaylaköy Köyü, Yenice Köyü, Yeniköy Köyü, Yıldızalan Köyü, Yurtbaşı Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Ece Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ece Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ece Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Ece Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Ece Mah. Posta Kodu 2020

Web sitemizde Ece Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Ece Mah. posta kodu 2020 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Ece Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Ece Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Ece Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Ece Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Ece Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Ece Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Cide Mahalleleri