Altıkulaç Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 37970

Posta Kodu Sorgulama

Altıkulaç Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 37970. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Altıkulaç Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Altıkulaç Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Altıkulaç Köyü Posta Kodu 37970. Altıkulaç Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Altıkulaç Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Altıkulaç Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Altıkulaç Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Altıkulaç Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Altıkulaç Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Altıkulaç Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Altıkulaç Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Altıkulaç Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Altıkulaç Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Altıkulaç Köyü İlçesinde toplamda 15 tane mahalle bulunmaktadır. Altıkulaç Köyü Mahalleleri (Akçam Köyü, Altıkulaç Köyü, Bağlık Mah., Çampınar Köyü, Çayırcık Mah., Denizbükü Köyü, Elmaçukuru Köyü, Göynükler Köyü, Hacıveli Mah., Kadıyusuf Köyü, Konakören Mah., Merkez Mah., Yakabaşı Köyü, Yemeni Köyü, Yeşilyuva Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Altıkulaç Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Altıkulaç Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Altıkulaç Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Altıkulaç Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Altıkulaç Köyü Posta Kodu 2023

Web sitemizde Altıkulaç Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Altıkulaç Köyü posta kodu 2023 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Altıkulaç Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Altıkulaç Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Altıkulaç Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Altıkulaç Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Altıkulaç Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Altıkulaç Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Abana Mahalleleri