Menderes(cumaovası) Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 35470

Posta Kodu Sorgulama

Menderes(cumaovası) Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 35470. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Menderes(cumaovası) adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Menderes(cumaovası)’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Menderes(cumaovası) Posta Kodu 35470. Menderes(cumaovası) adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Menderes(cumaovası) Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Menderes(cumaovası) adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Menderes(cumaovası) gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Menderes(cumaovası) adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Menderes(cumaovası) posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Menderes(cumaovası) da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Menderes(cumaovası) adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Menderes(cumaovası) Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Menderes(cumaovası) Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Menderes(cumaovası) İlçesinde toplamda 47 tane mahalle bulunmaktadır. Menderes(cumaovası) Mahalleleri (1.inönü Mah., Ağaçişleri Sitesi, Ahmetbeyli Köyü, Akçaköy Köyü, Altıntepe Mah., Ata Mah., Ataköy Köyü, Atatürk Mah, Atatürk Mah., Barbaros Mah., Bulgurca Köyü, Cumhuriyet Mah, Cumhuriyet Mah., Cüneytbey Mah., Çakaltepe Köyü, Çamönü Köyü, Çatalca Köyü, Çile Köyü, Çileme Köyü, Çukuraltı Mah., Dereköy Mah., Develi Köyü, Efemçukuru Köyü, Fevziçakmak Mah., Gazimustafakemal Mah., Gazipaşa Mah., Gölcükler Mah., Gölova Köyü, Görece Köyü, Hürriyet Mah., İnönü Mah, İsmetinönü Mah., Karakuyu Köyü, Kasımpaşa Mah., Keler Köyü, Kemalpaşa Mah., Kısık Köyü, Kuyucak Köyü, Küner Köyü, Mareşalfevziçakmak Mah., Metalişleri Sitesi, Mithatpaşa Mah., Mustafakemalatatürk Mah., Orta Mah., Sancaklı Köyü, Şaşal Köyü, Yeniköy Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Menderes(cumaovası) adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Menderes(cumaovası) Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Menderes(cumaovası) posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Menderes(cumaovası) seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Menderes(cumaovası) Posta Kodu 2024

Web sitemizde Menderes(cumaovası) posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Menderes(cumaovası) posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Menderes(cumaovası) posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Menderes(cumaovası) adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Menderes(cumaovası) adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Menderes(cumaovası) adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Menderes(cumaovası) nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Menderes(cumaovası) da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Menderes(cumaovası) Mahalleleri