Egekent Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 35610

Posta Kodu Sorgulama

Egekent Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 35610. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Egekent Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Egekent Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Egekent Mah. Posta Kodu 35610. Egekent Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Egekent Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Egekent Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Egekent Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Egekent Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Egekent Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Egekent Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Egekent Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Egekent Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Egekent Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Egekent Mah. İlçesinde toplamda 26 tane mahalle bulunmaktadır. Egekent Mah. Mahalleleri (Ahmettanerkışlalı Mah., Atatürk Mah., Atatürkorganizesanayi (aosb), Aydınlıkevler Mah., Balatçık Mah., Cumhuriyet Mah., Çağdaş Mah., Egekent Mah., Esentepe Mah., Evka2 Mah., Evka5 Mah., Evka6 Mah., Gazimustafakemalatatürk Mah., Güzeltepe Mah., İnönü Mah., İstasyonaltı Mah., Kaklıç Mah., Köyiçi Mah., Küçükçiğli Mah., Maltepe Mah., Sasalı Mah., Şirintepe Mah., Tuzla Mah., Uğurmumcu(alibucak) Mah., Yakakent Mah., Yenimahalle Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Egekent Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Egekent Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Egekent Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Egekent Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Egekent Mah. Posta Kodu 2020

Web sitemizde Egekent Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Egekent Mah. posta kodu 2020 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Egekent Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Egekent Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Egekent Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Egekent Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Egekent Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Egekent Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Çiğli Mahalleleri