Kağıthane Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 34406

Posta Kodu Sorgulama

Kağıthane Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 34406. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Kağıthane adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Kağıthane’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Kağıthane Posta Kodu 34406. Kağıthane adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Kağıthane Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Kağıthane adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Kağıthane gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Kağıthane adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Kağıthane posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Kağıthane da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Kağıthane adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Kağıthane Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Kağıthane Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Kağıthane İlçesinde toplamda 20 tane mahalle bulunmaktadır. Kağıthane Mahalleleri (Çağlayan Mah., Çeliktepe Mah., Emniyetevleri Mah., Gültepe Mah., Gürsel Mah., Hamidiye Mah., Harmantepe Mah., Hürriyet Mah., İspar, Kağıthanemerkez Mah., Mehmetakifersoy Mah., Nurtepe Mah., Ortabayır Mah., Sanayi Mah., Seyrantepe Mah., Şirintepe Mah., Talatpaşa Mah., Telsizler Mah., Yahyakemal Mah., Yeşilce Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Kağıthane adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kağıthane Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kağıthane posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Kağıthane seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Kağıthane Posta Kodu 2023

Web sitemizde Kağıthane posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Kağıthane posta kodu 2023 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Kağıthane posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Kağıthane adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Kağıthane adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Kağıthane adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Kağıthane nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Kağıthane da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Kağıthane Mahalleleri