Aydınlar Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 34788

Posta Kodu Sorgulama

Aydınlar Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 34788. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Aydınlar Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Aydınlar Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Aydınlar Mah. Posta Kodu 34788. Aydınlar Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Aydınlar Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Aydınlar Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Aydınlar Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Aydınlar Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Aydınlar Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Aydınlar Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Aydınlar Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Aydınlar Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Aydınlar Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Aydınlar Mah. İlçesinde toplamda 21 tane mahalle bulunmaktadır. Aydınlar Mah. Mahalleleri (Alemdağ Mah., Aydınlar Mah., Cumhuriyet Mah., Çamlık Mah., Çatalmeşe Mah., Ekşioğlu Mah., Güngören Mah., Hamidiye Mah., Hüseyinli Mah., Kirazlıdere Mah., Koçullu Mah., Mehmetakif Mah., Merkez Mah., Mimarsinan Mah., Nişantepe Mah., Ömerli Mah., Reşadiye Mah., Sırapınar Mah., Soğukpınar Mah., Sultançiftliği Mah., Taşdelen (çamlık) Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Aydınlar Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aydınlar Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aydınlar Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Aydınlar Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Aydınlar Mah. Posta Kodu 2020

Web sitemizde Aydınlar Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Aydınlar Mah. posta kodu 2020 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Aydınlar Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Aydınlar Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Aydınlar Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Aydınlar Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Aydınlar Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Aydınlar Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Çekmeköy Mahalleleri