Kayabaşı Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu Sorgulama

Kayabaşı Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 34494. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Kayabaşı Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Kayabaşı Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Kayabaşı Mah. Posta Kodu 34494. Kayabaşı Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Kayabaşı Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Kayabaşı Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Kayabaşı Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Kayabaşı Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Kayabaşı Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Kayabaşı Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Kayabaşı Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Kayabaşı Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Kayabaşı Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Kayabaşı Mah. İlçesinde toplamda 10 tane mahalle bulunmaktadır. Kayabaşı Mah. Mahalleleri (Altınşehir Mah., Bahçeşehir1.kısım Mah., Bahçeşehir2.kısım Mah., Başakşehir2.etap Mah., Başakşehir5.etap Mah., Güvercintepe Mah., Kayabaşı Mah., Organizesanayibölgesi, Şahintepe Mah., Şamlar Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Kayabaşı Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kayabaşı Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kayabaşı Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Kayabaşı Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Kayabaşı Mah. Posta Kodu 2022

Web sitemizde Kayabaşı Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Kayabaşı Mah. posta kodu 2022 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Kayabaşı Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Kayabaşı Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Kayabaşı Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Kayabaşı Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Kayabaşı Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Kayabaşı Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Başakşehir Mahalleleri