Atatürk Havalimanı (ahl) Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu Sorgulama

Atatürk Havalimanı (ahl) Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 34149. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Atatürk Havalimanı (ahl) adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Atatürk Havalimanı (ahl)’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Atatürk Havalimanı (ahl) Posta Kodu 34149. Atatürk Havalimanı (ahl) adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Atatürk Havalimanı (ahl) Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Atatürk Havalimanı (ahl) adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Atatürk Havalimanı (ahl) gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Atatürk Havalimanı (ahl) adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Atatürk Havalimanı (ahl) posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Atatürk Havalimanı (ahl) da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Atatürk Havalimanı (ahl) adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Atatürk Havalimanı (ahl) Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Atatürk Havalimanı (ahl) Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Atatürk Havalimanı (ahl) İlçesinde toplamda 16 tane mahalle bulunmaktadır. Atatürk Havalimanı (ahl) Mahalleleri (Ataköy1.kısım Mah., Ataköy2-5-6.kısım Mah., Ataköy3-4-11.kısım Mah., Ataköy7-8-9-10.kısım Mah., Atatürk Havalimanı (ahl), Basınköy Mah., Cevizlik Mah., Kartaltepe Mah., Osmaniye Mah., Sakızağacı Mah., Şenlik Mah., Yenimahalle Mah., Yeşilköy(şevketiye) Mah., Yeşilyurt Mah., Zeytinlik Mah., Zuhuratbaba Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Atatürk Havalimanı (ahl) adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Atatürk Havalimanı (ahl) Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Atatürk Havalimanı (ahl) posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Atatürk Havalimanı (ahl) seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Atatürk Havalimanı (ahl) Posta Kodu 2022

Web sitemizde Atatürk Havalimanı (ahl) posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Atatürk Havalimanı (ahl) posta kodu 2022 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Atatürk Havalimanı (ahl) posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Atatürk Havalimanı (ahl) adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Atatürk Havalimanı (ahl) adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Atatürk Havalimanı (ahl) adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Atatürk Havalimanı (ahl) nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Atatürk Havalimanı (ahl) da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Bakırköy Mahalleleri