Sütçüler Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 32950

Posta Kodu Sorgulama

Sütçüler Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 32950. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Sütçüler adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Sütçüler’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Sütçüler Posta Kodu 32950. Sütçüler adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Sütçüler Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Sütçüler adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Sütçüler gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Sütçüler adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Sütçüler posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Sütçüler da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Sütçüler adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Sütçüler Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Sütçüler Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Sütçüler İlçesinde toplamda 36 tane mahalle bulunmaktadır. Sütçüler Mahalleleri (Aşağıyaylabel Köyü, Ayvalıpınar Köyü, Başkoz Mah., Bekirler Köyü, Belen Mah., Belence Köyü, Beydili Köyü, Birlik Mah., Boğazköy Köyü, Bucakdere Köyü, Camii Mah., Çandır Köyü, Çobanisa Köyü, Çukurca Köyü, Darıbükü Köyü, Erenler Mah., Güldallı Köyü, Gümü Köyü, Hacıahmetler Köyü, Hacıaliler Köyü, İbişler Köyü, İncidere Köyü, Karadiken Köyü, Kasımlar Köyü, Kesme Köyü, Kuzca Köyü, Melikler Köyü, Pınarköy Köyü, Sağrak Köyü, Sarayköy Köyü, Sarımehmetler Köyü, Şeyhler Köyü, Yeniköy Köyü, Yeşildere Mah., Yeşilyurt Köyü, Yukarıbaşkoz Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Sütçüler adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sütçüler Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sütçüler posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Sütçüler seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Sütçüler Posta Kodu 2022

Web sitemizde Sütçüler posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Sütçüler posta kodu 2022 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Sütçüler posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Sütçüler adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Sütçüler adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Sütçüler adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Sütçüler nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Sütçüler da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Sütçüler Mahalleleri