Ilıç(iliç) Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 24700

Posta Kodu Sorgulama

Ilıç(iliç) Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 24700. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Ilıç(iliç) adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Ilıç(iliç)’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Ilıç(iliç) Posta Kodu 24700. Ilıç(iliç) adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Ilıç(iliç) Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Ilıç(iliç) adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Ilıç(iliç) gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Ilıç(iliç) adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Ilıç(iliç) posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Ilıç(iliç) da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Ilıç(iliç) adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Ilıç(iliç) Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Ilıç(iliç) Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Ilıç(iliç) İlçesinde toplamda 60 tane mahalle bulunmaktadır. Ilıç(iliç) Mahalleleri (Abdullahpaşa Mah., Ağıldere Köyü, Akçayazı Köyü, Akdoğu Köyü, Altıntaş Köyü, Atma Köyü, Bağcuğaz Köyü, Bağıştaş Köyü, Bağlıca Köyü, Balkaya Köyü, Boyalık Köyü, Bozçalı Köyü, Bozyayla Köyü, Bürüncek Köyü, Büyükarmutlu Köyü, Büyükgümüşlü Köyü, Büyükköy Köyü, Çaltı Köyü, Çaylı Köyü, Çayyaka Köyü, Çiftlik Köyü, Çilesiz Köyü, Çobanlı Köyü, Çöpler Köyü, Çörekli Köyü, Dikmen Köyü, Doğanköy Köyü, Dolugün Köyü, Doruksaray Köyü, Dostal Köyü, Fatih Mah., Güngören Köyü, İslamkendi Köyü, Kapıkaya Köyü, Karakaya Köyü, Kayacık Köyü, Kaymaklı Köyü, Kazımkarabekir Mah., Konukçu Köyü, Kozluca Köyü, Kuran Köyü, Kuruçay Köyü, Kuzkışla Köyü, Küçük Gümüşlü, Küçükarmutlu Köyü, Leventpınarı Köyü, Ortaağıldere Köyü, Ortatepe Köyü, Özlü Köyü, Sabırlı Köyü, Sarıkonak Köyü, Sarıpınar Köyü, Sularbaşı Köyü, Tabanlı Köyü, Turgutlu Köyü, Uğur Köyü, Uluyamaç Köyü, Yakuplu Köyü, Yalıngöze Köyü, Yaylapınar Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Ilıç(iliç) adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ilıç(iliç) Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ilıç(iliç) posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Ilıç(iliç) seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Ilıç(iliç) Posta Kodu 2023

Web sitemizde Ilıç(iliç) posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Ilıç(iliç) posta kodu 2023 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Ilıç(iliç) posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Ilıç(iliç) adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Ilıç(iliç) adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Ilıç(iliç) adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Ilıç(iliç) nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Ilıç(iliç) da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Ilıç(iliç) Mahalleleri