Süloğlu(süleoğlu) Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 22560

Posta Kodu Sorgulama

Süloğlu(süleoğlu) Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 22560. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Süloğlu(süleoğlu) adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Süloğlu(süleoğlu)’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Süloğlu(süleoğlu) Posta Kodu 22560. Süloğlu(süleoğlu) adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Süloğlu(süleoğlu) Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Süloğlu(süleoğlu) adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Süloğlu(süleoğlu) gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Süloğlu(süleoğlu) adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Süloğlu(süleoğlu) posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Süloğlu(süleoğlu) da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Süloğlu(süleoğlu) adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Süloğlu(süleoğlu) Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Süloğlu(süleoğlu) Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Süloğlu(süleoğlu) İlçesinde toplamda 13 tane mahalle bulunmaktadır. Süloğlu(süleoğlu) Mahalleleri (Akardere Köyü, Büyükgerdelli Köyü, Cumhuriyet Mah., Geçkinli Köyü, Keramettin Köyü, Küküler Köyü, Merkez Mah., Organizesanayi Bölgesi, Sülecik Köyü, Şafak Mah., Taşlısekban Köyü, Tatarlar Köyü, Yeni Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Süloğlu(süleoğlu) adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Süloğlu(süleoğlu) Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Süloğlu(süleoğlu) posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Süloğlu(süleoğlu) seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Süloğlu(süleoğlu) Posta Kodu 2024

Web sitemizde Süloğlu(süleoğlu) posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Süloğlu(süleoğlu) posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Süloğlu(süleoğlu) posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Süloğlu(süleoğlu) adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Süloğlu(süleoğlu) adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Süloğlu(süleoğlu) adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Süloğlu(süleoğlu) nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Süloğlu(süleoğlu) da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Süloğlu(süleoğlu) Mahalleleri