İstasyon Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 22800

Posta Kodu Sorgulama

İstasyon Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 22800. Posta kodu, belli bir adrese örneğin İstasyon Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. İstasyon Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak İstasyon Mah. Posta Kodu 22800. İstasyon Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, İstasyon Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. İstasyon Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

İstasyon Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni İstasyon Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. İstasyon Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece İstasyon Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde İstasyon Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız İstasyon Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan İstasyon Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde İstasyon Mah. İlçesinde toplamda 61 tane mahalle bulunmaktadır. İstasyon Mah. Mahalleleri (Akçeşme Köyü, Akhoca Köyü, Altıntaş Köyü, Aşağızaferiye Mah., Atatürk Mah., Aydoğan Mah., Bahçeköy Köyü, Barağı Köyü, Beykent Mah., Beyköy Köyü, Boztepe Köyü, Büyükcami Mah., Büyükdoğanca Köyü, Cumhuriyet Mah., Çamlıca Köyü, Çelebi Köyü, Çeltikköy Köyü, Çobançeşmesi Köyü, Danişment Köyü, Dişbudak Köyü, Erikli Köyü, Gökçetepe Köyü, Gündüzler Köyü, İnönü Mah., İspatcami Mah., İstasyon Mah., İstiklal Mah., İzzetiye Köyü, Kadıköy Köyü, Karacaali Köyü, Karahisar Köyü, Karasatı Köyü, Karlı Köyü, Kemalpaşa Mah., Kılıçköy Köyü, Kızkapan Köyü, Koruklu Köyü, Kozköy Köyü, Küçükdoğanca Köyü, Lalacık Köyü, Mahmutköy Köyü, Maltepe Köyü, Mecidiye Köyü, Mercan Köyü, Mustafakemalpaşa Mah., Orhaniye Köyü, Paşayiğit Köyü, Pırnar Köyü, Sazlıdere Köyü, Seydiköy Köyü, Siğilli Köyü, Şabanmera Köyü, Şükrüköy Köyü, Türkmen Köyü, Yaylaköy Köyü, Yeni Mah., Yeniceçiftlik Köyü, Yenimescit Mah., Yerlisu Köyü, Yeşilköy Köyü, Yukarızaferiye Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece İstasyon Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İstasyon Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

İstasyon Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını İstasyon Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

İstasyon Mah. Posta Kodu 2021

Web sitemizde İstasyon Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. İstasyon Mah. posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan İstasyon Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda İstasyon Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. İstasyon Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. İstasyon Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. İstasyon Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda İstasyon Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Keşan Mahalleleri