Yapıldak Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 22490

Posta Kodu Sorgulama

Yapıldak Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 22490. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Yapıldak Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Yapıldak Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Yapıldak Köyü Posta Kodu 22490. Yapıldak Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Yapıldak Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Yapıldak Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Yapıldak Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Yapıldak Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Yapıldak Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Yapıldak Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Yapıldak Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Yapıldak Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Yapıldak Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Yapıldak Köyü İlçesinde toplamda 29 tane mahalle bulunmaktadır. Yapıldak Köyü Mahalleleri (Ahır Köyü, Atatürk Mah., Balabancık Köyü, Bayrambey Mah., Cumhuriyet Mah., Fevziçakmak Mah., Gazi Mah., Hacı Köyü, Hıdırköy Köyü, İbriktepe Köyü, İnönü Mah., Kapucu Mah., Karaağaç Köyü, Kocahıdır Köyü, Korucu Köyü, Koyuntepe Köyü, Koyunyeri(aliçopehlivan) Köyü, Köprü Mah., Kurtuluş Mah., Küçükdoğanca Köyü, Paşaköy Köyü, Pazardere Köyü, Saraçilyas Mah., Sarıcaali Köyü, Sarpdere Köyü, Sultan Köyü, Tevfikiye Köyü, Turpcular Köyü, Yapıldak Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Yapıldak Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapıldak Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yapıldak Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Yapıldak Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Yapıldak Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Yapıldak Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Yapıldak Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Yapıldak Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Yapıldak Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Yapıldak Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Yapıldak Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Yapıldak Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Yapıldak Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

İpsala Mahalleleri