Nalbantoğlu Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 81100

Posta Kodu Sorgulama

Nalbantoğlu Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 81100. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Nalbantoğlu Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Nalbantoğlu Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Nalbantoğlu Mah. Posta Kodu 81100. Nalbantoğlu Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Nalbantoğlu Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Nalbantoğlu Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Nalbantoğlu Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Nalbantoğlu Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Nalbantoğlu Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Nalbantoğlu Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Nalbantoğlu Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Nalbantoğlu Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Nalbantoğlu Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Nalbantoğlu Mah. İlçesinde toplamda 177 tane mahalle bulunmaktadır. Nalbantoğlu Mah. Mahalleleri (Ağaköy Mah., Akbıyıklar Köyü, Akpınar Köyü, Akpınar Mah., Aktarla Köyü, Akyazı Köyü, Asar Köyü, Aybaşı Köyü, Aydınpınar Köyü, Aynalı Köyü, Aziziye Mah., Azmimilli Mah., Bahçeköy Köyü, Bahçelievler Mah., Ballar Mah., Ballıca Köyü, Bataklıçiftlik Köyü, Beslambey Köyü, Beslenbey Mah., Beyciler Mah., Bostanyeri Köyü, Bostanyeri Mah., Burhaniye Mah., Büyükaçma Köyü, Camikebir Mah., Cedidiye Mah., Cumhuriyet Mah., Çakırhacıibrahim Köyü, Çakırlar Köyü, Çakırlar Mah., Çamköy Köyü, Çamköy Mah., Çamlıevler Mah., Çamlısu Köyü, Çavuşlar Köyü, Çavuşlar Mah., Çay Mah., Çayırtarla Mah., Çınardüzü Köyü, Çınarlı Köyü, Çiftepınarlar Mah., Çiftlikköy Köyü, Dağdibi Köyü, Darıcı Köyü, Darıcı Mah., Dedeler Köyü, Dedeler Mah., Değirmenbaşı Köyü, Demetevler Mah., Derdin Köyü, Derelitütüncü Mah., Develi Köyü, Doğanlı Köyü, Dokuzpınar Mah., Duraklar Köyü, Düverdüzü Köyü, Düzköy Köyü, Eminaçma Köyü, Erdemli Köyü, Esençam Köyü, Esenköy Köyü, Esenköy Mah., Esentepe Köyü, Esentepe Mah., Eskimengencik Köyü, Fatih Mah., Fevziçakmak Mah., Fevziye Köyü, Fındıklı Köyü, Gökçe Köyü, Gölormanı Köyü, Güldere Köyü, Gümüşpınar Köyü, Günbaşı Köyü, Gündolaması Köyü, Güven Köyü, Güzelbahçe Mah., Hacıahmetler Köyü, Hacıaliler Köyü, Hamidiye Mah., Hasanlar Köyü, Hatipliketenciler Köyü, Hocaoğlu Köyü, İhsaniye Köyü, İslahiye Köyü, İstiklal Mah., İstilli Köyü, Kabalak Köyü, Kadıoğlu Köyü, Kaledibi Köyü, Karaca Mah., Karaçalı Köyü, Karadere Köyü, Karahacımusa Mah., Kavakbıçkı Köyü, Kaynakçı Köyü, Kazıkoğlu Köyü, Kazukoğlu Mah., Kemerkasım Köyü, Kızılcık Köyü, Kirazlı Köyü, Kiremitocağı Mah., Koçyazı Köyü, Koçyazı Mah., Konaklı Köyü, Kozluk Köyü, Köprübaşı Köyü, Körpeşler Mah., Kurtsuyu Köyü, Kuşaçması Köyü, Kutlu Köyü, Kuyumcuhacıali Köyü, Kuyumcuhacıali Mah., Küçükahmet Köyü, Küçükmehmet Köyü, Kültür Mah., Mamure Köyü, Muncurlu Köyü, Muradiye Köyü, Musababa Köyü, Nalbantoğlu Köyü, Nalbantoğlu Mah., Nasırlı Köyü, Nuhlar Köyü, Nusrettin Mah., Orhangazi Mah., Osmanca Köyü, Otluoğlu Köyü, Ovapınar Köyü, Ozanlar Köyü, Özyanık Köyü, Paşakonağı Köyü, Paşaormanı Köyü, Pınarlar Köyü, Sallar Köyü, Samandere Köyü, Sancakdere Köyü, Sancaklar Köyü, Sancaklar Mah., Sarayyeri Köyü, Sarayyeri Mah., Sıralık Mah., Sinirci Köyü, Soğukpınar Köyü, Suncuk Köyü, Şaziyeköy Köyü, Şehitbayramgökmen Mah., Şehithüseyinkıl Mah., Şehitkemalışıldak Mah., Şehitmuratdemir Mah., Şekerpınar Mah., Şerifiye Mah., Şıralık Köyü, Taşköprü Köyü, Terzialiler Mah., Tokuşlar Köyü, Tokuşlar Mah., Turaplar Köyü, Uğur Köyü, Uzunmustafa Mah., Üçyol Köyü, Yahyalar Köyü, Yahyalar Mah., Yakaköy Köyü, Yayakbaşı Köyü, Yayla Köyü, Yazlık Mah., Yeni Mah., Yeniaynalı Köyü, Yenikaraköy Köyü, Yenitaşköprü Köyü, Yeşilçimen Köyü, Yeşilköy Mah., Yeşiltepe Mah., Yörük Köyü, Yukarıyahyalar Köyü, Yukarıyahyalar Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Nalbantoğlu Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Nalbantoğlu Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Nalbantoğlu Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Nalbantoğlu Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Nalbantoğlu Mah. Posta Kodu 2024

Web sitemizde Nalbantoğlu Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Nalbantoğlu Mah. posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Nalbantoğlu Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Nalbantoğlu Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Nalbantoğlu Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Nalbantoğlu Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Nalbantoğlu Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Nalbantoğlu Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Merkez Mahalleleri