Şimşir Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 81900

Posta Kodu Sorgulama

Şimşir Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 81900. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Şimşir Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Şimşir Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Şimşir Mah. Posta Kodu 81900. Şimşir Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Şimşir Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Şimşir Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Şimşir Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Şimşir Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Şimşir Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Şimşir Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Şimşir Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Şimşir Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Şimşir Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Şimşir Mah. İlçesinde toplamda 28 tane mahalle bulunmaktadır. Şimşir Mah. Mahalleleri (Altunköy Köyü, Bıçkıyanı Köyü, Çakırsayvan Köyü, Çamlıca Köyü, Çamoluk Köyü, Çatalçam Köyü, Çele Mah., Darıyeribakacak Köyü, Darıyerihasanbey Köyü, Darıyerimengencik Köyü, Darıyeriyörükler Köyü, Dipsizgöl Köyü, Eskiköy Mah., Fındıklı Köyü, Hacıazizler Köyü, Karaçalı Mah., Kumluca Mah., Merkez Mah., Muratbey Köyü, Sarıçökek Köyü, Sarıyer Mah., Sazköy Köyü, Şimşir Mah., Tavak Köyü, Üçköprü Köyü, Yeniyurt Köyü, Yeşiltepe Köyü, Yoncalık Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Şimşir Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Şimşir Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Şimşir Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Şimşir Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Şimşir Mah. Posta Kodu 2024

Web sitemizde Şimşir Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Şimşir Mah. posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Şimşir Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Şimşir Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Şimşir Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Şimşir Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Şimşir Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Şimşir Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Kaynaşlı Mahalleleri