Açma Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 81800

Posta Kodu Sorgulama

Açma Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 81800. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Açma Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Açma Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Açma Köyü Posta Kodu 81800. Açma Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Açma Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Açma Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Açma Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Açma Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Açma Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Açma Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Açma Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Açma Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Açma Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Açma Köyü İlçesinde toplamda 32 tane mahalle bulunmaktadır. Açma Köyü Mahalleleri (Açma Köyü, Açma Mah., Aksu Köyü, Bakacak Köyü, Bekiroğlu Köyü, Cumakırı Mah., Çamlıbel Köyü, Çayköy Köyü, Değirmentepe Köyü, Esen Mah., Fatih Mah., Güzeldere Köyü, Hacısüleymanbey Köyü, Hacıyakup Köyü, Hamamüstü Köyü, İçmeler Köyü, İmamlar Mah., Kemeryanı Köyü, Kuyudüzü Köyü, Kuyudüzü Mah., Kültür Mah., Muhapdede Köyü, Saçmalıpınar Köyü, Sarıdere Köyü, Taşlık Köyü, Yazıpınar Mah., Yazlık Köyü, Yeni Mah., Yeşil Mah., Yeşilova Köyü, Yunusefendi Köyü, Zekeriyaköy Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Açma Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Açma Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Açma Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Açma Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Açma Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Açma Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Açma Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Açma Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Açma Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Açma Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Açma Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Açma Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Açma Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Gölyaka Mahalleleri