Kırkkuyu Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 21470

Posta Kodu Sorgulama

Kırkkuyu Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 21470. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Kırkkuyu Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Kırkkuyu Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Kırkkuyu Köyü Posta Kodu 21470. Kırkkuyu Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Kırkkuyu Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Kırkkuyu Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Kırkkuyu Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Kırkkuyu Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Kırkkuyu Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Kırkkuyu Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Kırkkuyu Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Kırkkuyu Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Kırkkuyu Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Kırkkuyu Köyü İlçesinde toplamda 28 tane mahalle bulunmaktadır. Kırkkuyu Köyü Mahalleleri (Akalan Köyü, Aşağıdöşemeler Köyü, Bahşılar Köyü, Balaban Köyü, Balım Köyü, Baysu Köyü, Dere Mah., Düzlük Köyü, Gündoğuran Mah., Gürünlü Köyü, Ilgın Köyü, Kale Mah., Kalecik Köyü, Kalkan Köyü, Kayaköy Köyü, Kazanlı Köyü, Kırkkuyu Köyü, Konak Köyü, Meşeler Köyü, Oyalı Köyü, Sağlam Köyü, Sarıca Köyü, Sarmaşık Köyü, Selmanköy Köyü, Taşdam Köyü, Tepecik Köyü, Yatır Köyü, Yenişehir Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Kırkkuyu Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kırkkuyu Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kırkkuyu Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Kırkkuyu Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Kırkkuyu Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Kırkkuyu Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Kırkkuyu Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Kırkkuyu Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Kırkkuyu Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Kırkkuyu Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Kırkkuyu Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Kırkkuyu Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Kırkkuyu Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Eğil Mahalleleri