Geçitköy Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu Sorgulama

Geçitköy Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 21870. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Geçitköy Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Geçitköy Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Geçitköy Köyü Posta Kodu 21870. Geçitköy Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Geçitköy Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Geçitköy Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Geçitköy Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Geçitköy Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Geçitköy Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Geçitköy Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Geçitköy Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Geçitköy Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Geçitköy Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Geçitköy Köyü İlçesinde toplamda 39 tane mahalle bulunmaktadır. Geçitköy Köyü Mahalleleri (Akbaşak Köyü, Aktaş Köyü, Albayrak Köyü, Arpadere Köyü, Atalar Köyü, Avut Köyü, Aydınlı Köyü, Camiikebir Mah., Camiisuk Mah., Çataldut Köyü, Çaybaşı Köyü, Çınarköy Köyü, Değirmensuyu Köyü, Deveboynu Köyü, Elmadere Köyü, Geçitköy Köyü, Gökçepelit Köyü, Güneydere Köyü, Handere Köyü, Hindibaba Köyü, İbikkaya Köyü, Karakaya Köyü, Karşıyaka Mah., Kaynakköy Köyü, Keleşevleri Köyü, Koçören Köyü, Külbastı Köyü, Malkaya Köyü, Ormançayı Köyü, Oyuklu Köyü, Polatuşağı Köyü, Sağtepe Köyü, Seferuşağı Köyü, Türkmen Köyü, Üçpınar Köyü, Yaygınkonak Köyü, Yazyağmuru Köyü, Yenice Köyü, Yeniköy Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Geçitköy Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Geçitköy Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Geçitköy Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Geçitköy Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Geçitköy Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Geçitköy Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Geçitköy Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Geçitköy Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Geçitköy Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Geçitköy Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Geçitköy Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Geçitköy Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Geçitköy Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Çüngüş Mahalleleri