Ağıllı Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 21520

Posta Kodu Sorgulama

Ağıllı Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 21520. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Ağıllı Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Ağıllı Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Ağıllı Köyü Posta Kodu 21520. Ağıllı Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Ağıllı Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Ağıllı Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Ağıllı Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Ağıllı Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Ağıllı Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Ağıllı Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Ağıllı Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Ağıllı Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Ağıllı Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Ağıllı Köyü İlçesinde toplamda 123 tane mahalle bulunmaktadır. Ağıllı Köyü Mahalleleri (Ağılköy Köyü, Ağıllı Köyü, Ahmetli Köyü, Akbaş Köyü, Akçay Köyü, Akköy Köyü, Akoba Köyü, Akpınar Mah., Alıncak Köyü, Alibey Köyü, Altıok Mah., Aluç Köyü, Aralık Köyü, Arıkgöl Köyü, Arslanoğlu Köyü, Aşağıdolay Köyü, Aşağıoba Köyü, Ataköy Köyü, Aygeçti Köyü, Babahaki Köyü, Bademli Köyü, Baharlı Köyü, Bahçe Köyü, Bahçelievler Mah., Bakacak Köyü, Balcılar Köyü, Başhan Köyü, Başköy Köyü, Başören Köyü, Bayındır Köyü, Boyacı Köyü, Bozçalı Köyü, Bozkurt Mah., Bölümlü Köyü, Çakallı Köyü, Çakıllı Köyü, Çatalköy Köyü, Çavuşlu Köyü, Çeltikli Köyü, Çiller Mah., Çölağan Köyü, Çöltepe Köyü, Derbent Köyü, Dicle Mah., Diktepe Köyü, Doruk Köyü, Dumlupınar Mah., Eğitim Mah., Eliaçık Köyü, Erler Köyü, Esentepe Mah., Fatih Mah., Gedikbaşı Köyü, Göksu Köyü, Gültepe Köyü, Güngeçti Köyü, Güroluk Köyü, Güzelköy Köyü, Harmanlı Köyü, Hasanpınar Köyü, Heysel Mah., Işıklar Köyü, İsalı Köyü, İsapınar Köyü, Kağıtlı Köyü, Kamışlı Köyü, Karabörk Köyü, Karacık Köyü, Karagöz Köyü, Karapınar Köyü, Karatepe Köyü, Karayiğit Köyü, Kavuşak Köyü, Kayıköy Köyü, Kazancı Köyü, Keberli Köyü, Kenberli Köyü, Kocalar Köyü, Koğuk Köyü, Kopmaz Köyü, Kopuzlu Köyü, Korukçu Köyü, Koyunlu Köyü, Köprü Köyü, Köseli Köyü, Kumrulu Köyü, Kurtuluş Mah., Kurudeğirmen Köyü, Kurudere Köyü, Merdan Köyü, Meydanlık Köyü, Mirzabey Köyü, Obalı Köyü, Ofköy Köyü, Oğuzlar Köyü, Pınarbaşı Köyü, Sanayi Mah., Sarıköy Köyü, Sarıtoprak Köyü, Sazılı Köyü, Serçeler Köyü, Seyrantepe Mah., Sinanköy Köyü, Şahintepe Köyü, Şentepe Mah., Tatlıçayır Köyü, Tekel Mah., Tepecik Köyü, Tilkilik Köyü, Topraklı Köyü, Türkmenhacı Köyü, Uğrak Köyü, Uğurlu Köyü, Ulutürk Köyü, Uyanık Köyü, Üçtepe Köyü, Yağmurköy Köyü, Yamaçköy Köyü, Yasince Köyü, Yenice Köyü, Yeşilova Mah., Yukarıdolay Köyü, Yukarıharım Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Ağıllı Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ağıllı Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ağıllı Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Ağıllı Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Ağıllı Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Ağıllı Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Ağıllı Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Ağıllı Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Ağıllı Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Ağıllı Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Ağıllı Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Ağıllı Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Ağıllı Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Bismil Mahalleleri