Kayabaşı Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 20570

Posta Kodu Sorgulama

Kayabaşı Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 20570. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Kayabaşı Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Kayabaşı Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Kayabaşı Köyü Posta Kodu 20570. Kayabaşı Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Kayabaşı Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Kayabaşı Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Kayabaşı Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Kayabaşı Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Kayabaşı Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Kayabaşı Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Kayabaşı Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Kayabaşı Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Kayabaşı Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Kayabaşı Köyü İlçesinde toplamda 31 tane mahalle bulunmaktadır. Kayabaşı Köyü Mahalleleri (Adamharmanı Köyü, Alanyurt Köyü, Atatürk Mah., Belenköy Köyü, Cevherpaşa Mah., Cumhuriyet Mah., Çakırbağ Köyü, Çamlarca Köyü, Demirciler Köyü, Doğanköy Köyü, Esenkaya Köyü, Gaziosmanpaşa Mah., Gökçeören Köyü, Hürriyet Mah., İnceğiz Köyü, Karayayla Köyü, Kayabaşı Köyü, Kırköy Köyü, Koçarboğazı Köyü, Kurbağalık Köyü, Künar Köyü, Muslugüme Köyü, Narlı Köyü, Oğuzhan Mah., Ortaköy Köyü, Ortatepe Köyü, Özlüce Köyü, Toki Mah., Uluçam Mah., Yenidere Köyü, Yeniköy Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Kayabaşı Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kayabaşı Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kayabaşı Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Kayabaşı Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Kayabaşı Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Kayabaşı Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Kayabaşı Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Kayabaşı Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Kayabaşı Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Kayabaşı Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Kayabaşı Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Kayabaşı Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Kayabaşı Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Kale Mahalleleri